Prośba do ludzi z TL

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Policeman » 13 mar 2007, o 09:29

Nie włączajcie kierunków... Czekamy 8)
Na górę

Postautor: kierunek » 13 mar 2007, o 09:54

Ciekawe jakby się zachowali tacy ludzie na większych rondach np 4 - 5 pasowych włączenie lewego kierunku wtedy oznaczaloby zmiane pasa na rondzie... np w paryżu widziałem rondo 8 pasowe :)
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2007, o 19:42

Prawo jazdy zdawalem w Lublinie a tam sa wieksze ronda niz w Tl i na kursie uczono mnie ze na skrzyzowaniu o ruchu okreznym(rondo) urzywa sie tylko praweko kierunkowskazu. pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2007, o 21:04

LUBLIN TO LUBLIN A TY JESTEŚ W TOMASZOWIE JAK CI NIE PASUJE PRZEPROWAĆ SIĘ DO LUBLINA I SOBIE JEŻDZIJ BEZ LEWEGO KIERUNKOWSKAZU ALBO NAJLEPIEJ I PRAWEGO NIE WŁĄCZAJ BO PRZECIEŻ TAK W LUBLINIE SIĘ JEŻDZI :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2007, o 21:08

Jadac prosto na rondzie włączamy tylko kierunek zjazdowy :evil: :!: :evil: :!: :evil: :!: :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2007, o 21:21

ALBO WJEŻDŻAJMY NA AWARYJNYCH MOŻE W LUBLINIE TAK SIĘ JEZDZI
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2007, o 21:24

Anonymous pisze:ALBO WJEŻDŻAJMY NA AWARYJNYCH MOŻE W LUBLINIE TAK SIĘ JEZDZI
zgodzę się z tobą :P
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2007, o 23:20

po co komu kierunkowskazy...
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2007, o 12:13

Sympatyk pisze:Mili Państwo

moze zróbcie jakąś akcję promocyjną pt. Nie włączamy lewego kierunkowskazu jak wjeżdzamy na rondo. Zawsze jak jestem w TL to pękam ze śmiechu widząc jak to robicie. Zapewniam Was,że nigdzie indziej tego nie robią:-)
powiedz czym jeździsz-dla Ciebie się poświęcę ,i gdy tylko zobacze Cię na drodze to włącze oba naraz-specjalnie dla Ciebie-ciekawe czy widziałeś coś takiego gdzieś indziej?A tak wogóle czy włączasz światła w nocy?bo u nas się tego nie robi-widzę że jesteś na luzie-spróbuj koniecznie-zobaczysz jaka jazda!
Na górę

Postautor: Balbina » 16 mar 2007, o 12:17

Anonymous pisze:
Sympatyk pisze:Mili Państwo

moze zróbcie jakąś akcję promocyjną pt. Nie włączamy lewego kierunkowskazu jak wjeżdzamy na rondo. Zawsze jak jestem w TL to pękam ze śmiechu widząc jak to robicie. Zapewniam Was,że nigdzie indziej tego nie robią:-)
powiedz czym jeździsz-dla Ciebie się poświęcę ,i gdy tylko zobacze Cię na drodze to włącze oba naraz-specjalnie dla Ciebie-ciekawe czy widziałeś coś takiego gdzieś indziej?A tak wogóle czy włączasz światła w nocy?bo u nas się tego nie robi-widzę że jesteś na luzie-spróbuj koniecznie-zobaczysz jaka jazda!
podaj podaj....popatrzę jak jeździsz-i może czegoś się nauczę od takiego światowego człowieka! No żałosne....i czego jeszcze nie robią w innych miastach?sugerujesz że jesteśmy zacofani?!coś mi się wydaje że jest odwrotnie..
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2007, o 13:48

Balbina pisze:
Anonymous pisze:
Sympatyk pisze:Mili Państwo

moze zróbcie jakąś akcję promocyjną pt. Nie włączamy lewego kierunkowskazu jak wjeżdzamy na rondo. Zawsze jak jestem w TL to pękam ze śmiechu widząc jak to robicie. Zapewniam Was,że nigdzie indziej tego nie robią:-)
powiedz czym jeździsz-dla Ciebie się poświęcę ,i gdy tylko zobacze Cię na drodze to włącze oba naraz-specjalnie dla Ciebie-ciekawe czy widziałeś coś takiego gdzieś indziej?A tak wogóle czy włączasz światła w nocy?bo u nas się tego nie robi-widzę że jesteś na luzie-spróbuj koniecznie-zobaczysz jaka jazda!
podaj podaj....popatrzę jak jeździsz-i może czegoś się nauczę od takiego światowego człowieka! No żałosne....i czego jeszcze nie robią w innych miastach?sugerujesz że jesteśmy zacofani?!coś mi się wydaje że jest odwrotnie..
Ale fajnie sie tak cytuje. Mnożą się i mnożą te ramki
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2007, o 13:50

Anonymous pisze:
Balbina pisze:
Anonymous pisze:
Sympatyk pisze:Mili Państwo

moze zróbcie jakąś akcję promocyjną pt. Nie włączamy lewego kierunkowskazu jak wjeżdzamy na rondo. Zawsze jak jestem w TL to pękam ze śmiechu widząc jak to robicie. Zapewniam Was,że nigdzie indziej tego nie robią:-)
powiedz czym jeździsz-dla Ciebie się poświęcę ,i gdy tylko zobacze Cię na drodze to włącze oba naraz-specjalnie dla Ciebie-ciekawe czy widziałeś coś takiego gdzieś indziej?A tak wogóle czy włączasz światła w nocy?bo u nas się tego nie robi-widzę że jesteś na luzie-spróbuj koniecznie-zobaczysz jaka jazda!
podaj podaj....popatrzę jak jeździsz-i może czegoś się nauczę od takiego światowego człowieka! No żałosne....i czego jeszcze nie robią w innych miastach?sugerujesz że jesteśmy zacofani?!coś mi się wydaje że jest odwrotnie..
Ale fajnie sie tak cytuje. Mnożą się i mnożą te ramki
i mnożą :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2007, o 15:07

a posty znikają :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2007, o 13:16

wy jesteście nienormalni kto jeździ przez rondo na wprost przeciez to niemożliwe chyba ze łamiecie przepisy i przejeżdzacie przez rabatke ale ostrzegam wysiadzie wam zawieszenie
Na górę

Postautor: as » 26 kwie 2007, o 14:06

Włączenie lewego kierunkowskazu dopuszcza wyprzedanie go na rondzie z prawej strony!!!!! (art 24. 7. 3. zgodnie z art.24.5)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”