Wiosenne porządki

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 mar 2007, o 15:46

Burmistrz Miasta Tomaszowa Lubelskiego pragnie gorąco zaprosić mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w organizowanej w dniach 19 - 31 marzec 2007 r. akcji porządkowania miasta pod hasłem "WIOSENNE PORZĄDKI"

Celem akcji jest w głównej mierze poprawa stanu estetycznego, porządkowego miasta, w którym mieszkamy.

Osoby, które dokonają uporządkowania własnych posesji oraz pasów dróg w obrębie własnych posesji mogą liczyć na nieodpłatne wywiezienie nagromadzonych nieczystości.
W celu sprawniejszego ich odbioru wskazane jest aby nagromadzone nieczystości miękkie /liście/ były zebrane w foliowe worki.

Mieszkańcy, którzy zbiorą nieczystości i złożą na wysokości własnych posesji będą obsługiwani poprzez wywóz nieczystości w następujących rejonach miasta i terminach:

1. Obręb osiedla Parcele I, II, Osiedle Południe w kwadracie Lwowska - Słowackiego-Ordynacka - 19-22 marzec 2007 r.

2. Obręb osiedla Koszary, Kościuszki Lipowa w kwadracie Żwirki i Wigury - Lwowska - Piłsudskiego - 22-24 marzec
2007 r.

3. Obręb osiedla Borki w kwadracie ul. Rolnicza-Lwowska- Kopernika - 26 - 28 marzec 2007 r.

4. Obręb ul. Kopernika-Lwowska-29-go Listopada-Szopena, Piłsudskiego-Polna-Sikorskiego-Wojska Polsk. - 28 - 31 marzec 2007 r.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w akcji.
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2007, o 17:28

i bardzo mądry pomysł, straż miejska powinna karać tych którzy nie beda sprzatać i juz kilka lat leży piachu pełno tak jak co u niektorych u mnie na ulicy!!
Na górę

Postautor: Ferdek » 13 mar 2007, o 21:28

Inicjatywa ciekawa i godna pochwalenia. Ale fakty sa takie ,że włodarze miasta winni rozpocząć robienie porządków od swoich placówek i terenów którymi zarządza miasto . A tam jak dotąd porządku nie widać, raczej odwrotnie .
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2007, o 23:43

Bardzo mi się to podoba. :)
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2007, o 14:55

no wreszcie cos co da efekty, widac ,że burmistrz nie jest blokersem i od lat boryka sie z tym samym problemem co inni, chcąc posprzataćkoło siebie, aby nasze miasto było ładniejsze, musiał miejskie śmiecie /np.piasek sypany w zimie przez służby drogowe/ wsypywac do prywatnych pojemników i jeszcze za to płacić. Pierwszy dodatni punkt dla władzy
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2007, o 15:04

OGŁOŚMY TO Z AMBONY NA MSZY TO DOTRZE DO WIEKSZEJ ILOŚCI WIERNYCH :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2007, o 16:47

Anonymous pisze:OGŁOŚMY TO Z AMBONY NA MSZY TO DOTRZE DO WIEKSZEJ ILOŚCI WIERNYCH :twisted:

heh mozna by :D ale serio mówie bo wiele osób pewnie o tym nie wie, ja tez dopiero z tego forum sie dowiedziałem
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2007, o 19:15

ale tak naprawde to jest coś.Ludziom trzeba zaszczepić że to miasto też jest ich i warto o nie dbać
Na górę

Postautor: Balbina » 16 mar 2007, o 12:23

Anonymous pisze:ale tak naprawde to jest coś.Ludziom trzeba zaszczepić że to miasto też jest ich i warto o nie dbać
racja... Może warto jeszcze poprosić żeby co niektórzy trafiali papierkami do kosza,lub podczas jazdy samochodzem nie wyp.... puszek i.t.p przez okno(co mnie poprostu wk...) i to już by było coś.... pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2007, o 13:46

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:OGŁOŚMY TO Z AMBONY NA MSZY TO DOTRZE DO WIEKSZEJ ILOŚCI WIERNYCH :twisted:

heh mozna by :D ale serio mówie bo wiele osób pewnie o tym nie wie, ja tez dopiero z tego forum sie dowiedziałem

Dowiedzą się z gazet. A na pewno z jednej.
Też mi się to bardzo podoba.
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2007, o 21:29

Sprzątajmy nasze miasto . Takie hasło wisi nad naszym miastem . Zapraszam na ulicę Ściegiennego . Czy chodzi o to gdzie jest największy syf, bo jakoś nie zrozumialem . Jeśli tak to moim faworytem jest ulica Ściegiennego . takiego syfu jak naprzeciwko MZD ze świecą szukać .Papierzyska , plastikowe butelki i to kilkuletnie . Prima sort . Gwoli ścisłości dodam kierownik MZD Nizio 4,5 tys miesięcznie netto .
Na górę

Postautor: gościu » 19 mar 2007, o 21:30

O Gościu, jesteś niesprawiedliwy, wyróżniasz Ściegiennego, a ja zapewniam Cię, że takich ulic znajdziesz jeszcze z 50. Proponuję wymienić je na tym forum wszystkie. Sądzę, że przecież bardziej chodzi Ci o to, żeby w mieście było czysto, a nie by komuś znowu dowalić, co wszakże jest jak najbardziej przecież w polskim stylu, lecz ufam zupełnie obce Tobie. To co? Nie żałujmy sobie i piszmy te ulice, może służby miejskie i powiatowe to przeczytają, a my będziemy mieli satysfakcję, i to prawdziwą, a nie taką z łubu dubu. Pozdro. ... Przepraszam, ale musiałem to przepisać również tutaj.....................................................................................................
Na górę

Postautor: mieszkaniec » 19 mar 2007, o 21:31

Zeby było czysto w mieście to musimy dbać o to wszyscy a nie pod pozorem, że sprzątamy chodniki w obrębie swoich posesji dodatkowo je zaśmiecami wynosząc śmieci ze swojego podwórka. Właścicieli dróg uczulam, że to oni odpowiadają za ich czystość.
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2007, o 22:14

Dbanie o porządek i obowiazki właścicieli posesji wynikają z przepisów prawnych. Z ciekawości zapytam: dlaczego mamy sponsorować brudasów a nie wyciągać konsekwencje wobec nich?.
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2007, o 17:19

kierowniku z MZD, co pan śpisz, bo nie widze odpowiedzi na zarzuty skierowane do kierownika .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”