Małolaci za kółkiem

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 mar 2007, o 01:08

JEŚLI KTOŚ ZWRÓCIŁ UWAGE NA AUTO PROWADZONE PRZEZ MŁODOCIANYCH WYROSTKÓW SZALEJĄCYCH PO ULICZKACH TOMASZOWA (KOŁO STEREGO KOŚCIOŁA) WIECZOREM 13 MARCA, PROSZE O DOKŁADNIEJSZE NAMIARY TJ: NR REJESTRACYJNY LUB PERSONALIA. BYŁO ICH OK 3 AUTO MAŁE KOLORU CZERWONEGO TOYOTA, MAZDA LUB PODOBNY JAPOŃCZYK ( COŚ W STYLU COLTA).
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2007, o 13:56

ja po co Ci to? coś sie stało? na forum nie można umieszczać takich informacji..
Na górę

Postautor: Koloru białego Syrenka ;] » 14 mar 2007, o 14:03

ggoŚĆ pisze: KOLORU CZERWONEGO TOYOTA,


Padłem :D A może był koloru niebieskiego Ford?? :lol:
Na górę

Postautor: wins » 14 mar 2007, o 14:55

Może i dobrze by było jakby napisano jeśli ktoś coś wie kto to jest dokładniej. Taki nieodpowiedzialny człowiek za kółkiem może potrącić niewinną osobę. Ciekawe czy byś się tak śmiał jakby zabił taki tkoś kogoś z twoich bliskich??
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2007, o 15:51

wins pisze:Może i dobrze by było jakby napisano jeśli ktoś coś wie kto to jest dokładniej. Taki nieodpowiedzialny człowiek za kółkiem może potrącić niewinną osobę. Ciekawe czy byś się tak śmiał jakby zabił taki tkoś kogoś z twoich bliskich??

Łepek za kierownicą to odrazu morderca? Ja też byłem takim "tkoś"em i nikogo nie zabiłem.
Na górę

Postautor: m » 14 mar 2007, o 16:14

to miałeś szczęście. może nie odrazu morderca ale nieodpowiedzialny gowniarz, ktoremu sie wydaje ze jest panem swiata...jakby ktos podawal info o takich to moze rodzice gdyby to przeczytali wzieliby sie za nich i ograniczyli dostepnosc auta do podworzenia mamy do sklepu.
Na górę

Postautor: f » 14 mar 2007, o 16:59

Z opublikowanego niedawno przez Komendę Główną Policji raportu wynika, że statystyczny sprawca wypadków drogowych to osoba młoda, mieszkająca w mieście.
"Najczęściej to małolaty świeżo po "prawku" w autach swoich starych. Ścigają się ze sobą, jeżdżą za szybko, kompletnie nie myślą."
Na górę

Postautor: VGTD » 14 mar 2007, o 17:14

Jestem rodzicem wiec sie boje, że moje dziecko będzie ofiarą takiego kretyna, ludzie! przecież w Tomaszowie każdy każdego zna i rozpona, wiec prosze jeśli ktoś coś takiego widział nawet śladowe ilosci informacji pomogą w dojściu stopniowo do prawdy i znalezienia personaliów, zmobilizumy się i swoich znajomych. Ktoś napewno widział coś więcej tj dokładną marke i model auta, jak i nr rejestracyjne. Po to jest to fotum żebysmy sobie pomagali wzajemnie.
Na górę

Postautor: ciacho » 14 mar 2007, o 20:17

a skoro już przy tym jesteśmy...Wiecie kto może jezdzi czarna bmw 5 LTM 55EX?
Na górę

Postautor: Taksówkarz » 14 mar 2007, o 21:18

zlapac gówniarzy i nakopac im w d.....
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2007, o 22:08

ciacho pisze:a skoro już przy tym jesteśmy...Wiecie kto może jezdzi czarna bmw 5 LTM 55EX?

ojciec rydzyk. kurva co za pytania :roll: ludzie opamiętajcie się
Na górę

Postautor: kaka » 14 mar 2007, o 22:49

co do tego malolata to moze go znam!
ale uwazam ze nie posiadanie kwitu cechuje dobrego kierowce!
znam wielu bez prawka i sa pewnie lepsi od wielu kierowców z uprawnieniami!
ale jesli juz jadza mlodociani to pytanie gdzie sa rodzice!!!!
Na górę

Postautor: VING » 14 mar 2007, o 23:11

Co do tego czerwonego auta to jeśli to jest to, to dzisiaj między 18 00 a 19 00 przejeżdżali tacy młodociani koło handlowca i to była mazda starszy model z początku lat 90-tych i też najmniejszy model tej marki wiec bardzo prawdopodobne tym bardziej, że nie wyglądali na pełnoletnich. Jeśli ktoś coś wie więcej piszcie a najlepiej informujcie policje o ewentualnych wybrykach lub po prostu skontrolowaniu tych młodzików.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2007, o 08:09

ciacho pisze:a skoro już przy tym jesteśmy...Wiecie kto może jezdzi czarna bmw 5 LTM 55EX?

Wiemy, ładna fura:)
Na górę

Postautor: Marian SupeStar » 15 mar 2007, o 09:15

Myślę że jeśli nawet znalazłby sie ktoś kto zna to podanie danych tej osoby jest złamaniem prawa do prywatności. Można za to bęcki po łbie dostać. :twisted:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”