Małolaci za kółkiem

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 mar 2007, o 09:39

Marian SupeStar pisze:Myślę że jeśli nawet znalazłby sie ktoś kto zna to podanie danych tej osoby jest złamaniem prawa do prywatności. Można za to bęcki po łbie dostać. :twisted:

Nikt po łbie nie będzie za to prał, bo to podpada pod inny paragraf, :!:
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2007, o 13:28

Wyłapać pojedyńczo i będzie spokój .Niech wiedzą że są granice których się nie przekracza.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2007, o 13:42

Ludzie skąd tyle agresji? Chłopaki może i nie mają prawka ale się uczą. Dajmy im trochę czasu. Niech każdy widząc tego małego czerwonego japońca zachowa szczególna ostrożność i będzie dobrze :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2007, o 14:21

to tak jakby małpie dać odbezpieczony granat i pilnować żeby nie puściło go na ziemię
Na górę

Postautor: fdfv » 15 mar 2007, o 17:24

zbiorówke im:)
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2007, o 00:07

Można jeździć zarówno szybko ale i bezpiecznie. A pozatym trzeba zauważyć że niedzielni kierowcy stwarzają wiele zagrożen na drodze, szczególnie w dni poprzedzające np Boże Narodzenie czy Wielkanoc kiedy nasze miasto najeżdzają zewsząd hordy niedzielnych kierowców. A wtedy o dzwonka nie trudno jak taki jedzie z kierunkiem wlaczonym w prawo a skreca w lewo.
Na górę

Postautor: SFDSAFD » 16 mar 2007, o 00:25

Bez przesady nie możemy pozwolić, aby jakieś leszcze nie dostający do pedałów panoszyli sie-trzeba smarkaczy jak najszybciej utemperować, po kubusiu puchatku spać! skończył sie dzień dziecka. Chyba, że mają tak dobrych rodziców, że powolą im sie uczyć jeżdzic rowerem trzmając z tyłu kijek przmocowany do trzykółkowego rowerka. Bez wzgledu czy maluchy mają przyzwolenie rodziców na szarrzowanie ich autami to my mamy jeszcze coś do powiedzenia w obawie o życie własnej pociechy wracającej ze szkoły.
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2007, o 08:41

nie chodziło mi o szarżowanie po mieście bo to jest głupota ale na trasie jak warunki na to pozwalaja to dlaczego nie mam jechac 140km/h jak naprawde bedzie to bezpieczne.
Na górę

Postautor: Balbina » 16 mar 2007, o 11:51

Bardzo dobrze,że taki temat poruszono. Tomaszów jest małym miastem, a jednak dużo w nim młodzików,którzy jeżdzą jak szaleni. Z drugiej jednak strony uważam,że może gdyby im wynalazło się miejsce,gdzie można się bezkarnie wyżywać na samochodach-gdzieś baaaardzo daleko ok miasta- to może skończyli by z tymi popisami na ulicach i po parkingach(gdzie przecież przejeżdzanie na pełnym gazie jest idiotyzmem do kwadratu)! Sama ledwo minęłam się z jakimś wariatem na parkingu za domem weselnym,gdzie przecież jest chodnik,który przecina parking i ludzie normalnie przechodzą-fruwać przecież nie będą...nie rozumiem czemu policja nie reaguje!! A do tego kto pisze o niedzielnych kierowcach-zastanów się-taki kierowca zazwyczaj jeździ powoli,a lekka stłuczka to nie połamane ręce i nogi,ani śmierć-w najgorszych wypadkach!!!! Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2007, o 15:54

jak było by nawet takie miejsce to niestety dowiedzione naukowo "Głupota ludzka nie zna granic"
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2007, o 01:09

Tak sobie na spokojnie przeczytałem waszą dyskusję na ten temat i zadaję sobie pytanie - skąd tylu nieodpowiedzialnych debilnie głupich baranów bierze się w Tomaszowie? Dawno nie widziałem tak kretyńskich wypowiedzi - jeszcze pozwólcie im jeździć po głównej ulicy a wcześniej złóżcie podanie do Urzędu Miasta o wyłączenie jej czasowo z ruchu żeby gówniarze mogli sobie poćwiczyć umiejętności.
Ludzie, walnijcie się mocno w dekiel zanim coś napiszecie głupiego.
Zreszą - kiedy nie czytam że jakiś młody zginął w sowim golfie albo bmw to od razu wiem że zdarzyło się to w Tomaszowie albo okolicach.
Zastanówcie się co robicie.
A jak widzę rejestracje LTM to boję się podjeżdzać - nigdy nie wiadomo co takiemu do łba odwali.
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2007, o 01:19

To wszystkie golfy bmw jeżdżą tylko w Tomaszowie i okolicach. No to Ty mądrze napisałeś.
Na górę

Postautor: Balbina » 17 mar 2007, o 14:42

Anonymous pisze:Tak sobie na spokojnie przeczytałem waszą dyskusję na ten temat i zadaję sobie pytanie - skąd tylu nieodpowiedzialnych debilnie głupich baranów bierze się w Tomaszowie? Dawno nie widziałem tak kretyńskich wypowiedzi - jeszcze pozwólcie im jeździć po głównej ulicy a wcześniej złóżcie podanie do Urzędu Miasta o wyłączenie jej czasowo z ruchu żeby gówniarze mogli sobie poćwiczyć umiejętności.
Ludzie, walnijcie się mocno w dekiel zanim coś napiszecie głupiego.
Zreszą - kiedy nie czytam że jakiś młody zginął w sowim golfie albo bmw to od razu wiem że zdarzyło się to w Tomaszowie albo okolicach.
Zastanówcie się co robicie.
A jak widzę rejestracje LTM to boję się podjeżdzać - nigdy nie wiadomo co takiemu do łba odwali.
trzeba iść z duchem czasu...wyluzuj bo coś Ci pójdzie... :twisted: Ty to niby taki spokojny człowiek? trzeba sie gdzieś się wyszaleć...:-P
Na górę

Postautor: GDBH » 17 mar 2007, o 15:16

Wyszaleć?? kosztem czyjegoś życia?? Gdybym dorwał tego smarkacza co tak szaleje sam chętnie bym się na nim wyszalał.... W końcu trzeba sie wyszaleć...
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2007, o 17:07

czy założyciel tematu sądzi że ktos kto wie napisze tutaj NA FORUM!!! namiary na tych gości? to jest śmieszne
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”