Małolaci za kółkiem

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 mar 2007, o 09:00

Fakt faktem, nikogo nie wolno bezpodstawnie oskarżać, ale jak sie popatrze na tych "miszczów" kierownicy, którzy nie maja więcej jak 22 lata to włos sie na głowie dęba staje... 9 na 10 małolatów, takich w wieku 18 - 25 lat, nigdy nie powinno dostac prawka!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2007, o 14:26

xxxxx pisze:hehe... młodociani piraci drogowi:D dobre:D <hahaha> widzę że ktoś ma tu dość bujną wyobraźnie i chore ambicje.. szukacie sensacji i sensu w tak gównianych tematach.. stało się komuś coś? zabito kogoś jakieś dowody? NIE!! tylko bezpodstawne oskarżenia..człowieku zastanów się najpierw 3x nim założysz temat na forum, bo teraz każda osoba mająca podobny samochód w tym mieście jest przez ciebie praktycznie oskarżona o piractwo drogowe!!


Jak jesteś gówniarz to jeździj na hulajnodze
Na górę

Postautor: xxxxx » 21 mar 2007, o 16:50

...sam jesteś gówniarz, nie chce mi się komentować twojej wypowiedzi bo twój barani łeb nie pomieścił by takiej informacji bo ma za dużo blokad.. 2ga sprawa widzę ze ktoś wykasował moje poprzedniego wpisa.. dzięki wilki!! ale i tak napisze: co do tych rowerów, i tego typa co o tym napisał powiem tak: nie jesteś w temacie rowerów nie znasz ich problemów to się nie wypowiadaj prostaku. a jak ci nie pasuje ze jeżdżą po chodniku bo nie mają gdzie... poza tym po chodniku który przekracza 1,5m szerokości wolno jechać rowerem!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2007, o 21:51

Taksówkarz pisze:zlapac gówniarzy i nakopac im w d.....


święte słowa 8)
Na górę

Postautor: Adwersarz Baraniego Łba » 21 mar 2007, o 21:55

xxxxx pisze:...sam jesteś gówniarz, nie chce mi się komentować twojej wypowiedzi bo twój barani łeb nie pomieścił by takiej informacji bo ma za dużo blokad.. 2ga sprawa widzę ze ktoś wykasował moje poprzedniego wpisa.. dzięki wilki!! ale i tak napisze: co do tych rowerów, i tego typa co o tym napisał powiem tak: nie jesteś w temacie rowerów nie znasz ich problemów to się nie wypowiadaj prostaku. a jak ci nie pasuje ze jeżdżą po chodniku bo nie mają gdzie... poza tym po chodniku który przekracza 1,5m szerokości wolno jechać rowerem!!


Rzeczywiście nie znam problemów rowerów . Nigdy mi się nie zwierzały. I kto tu jest baranim łbem ?
Na górę

Postautor: xxxxx » 21 mar 2007, o 22:18

ty masz barani.. bo nie możesz sobie wyobrazić że chodziło mi o rowerzystów w tych rowerach.. koniec tematu
Na górę

Postautor: holownik » 21 mar 2007, o 22:45

No to ja dam trochę danych statystycznych:
03,03,07 - Fiat 126p - pijany nieletni (brak uprawnień)
04,03,07 - Ducato - pijany pełnoletni
06,03,07 - Fiat 125p - pijany nieletni (kwity miał 2 tygodnie)
11,03,07 - Mercedes 190 - nietrzeżwe 4 osoby w młodym wieku, auto daleko w polu
14,03,07 - Hyunday pełnoletni ale pijany
16,03,07 - Peugeot j.w.
17,03,07 - Kadet j.w.
20,03,07 - Corsa j.w.
no i dzisiejszy nietrzeźwy, który potrącił 3 osoby na przejściu.
Generalnie wiek kierowców jest różny, nie możecie oskarżać tylko tych małolatów, trochę należałoby dowalić też tym "pełnoletnim", którzy w swej dorosłości niejednokrotnie potrafią zachowywać się gorzej od tych małolatów.
Dziwi mnie jednak mentalność naszego społeczeństw, bo mimo zaostrzenia kar, brawura i pijaństwo za kółkiem nie maleje a rośnie :?:
Na górę

Postautor: Adwersarz Baraniego Łba » 22 mar 2007, o 08:39

xxxxx pisze:ty masz barani.. bo nie możesz sobie wyobrazić że chodziło mi o rowerzystów w tych rowerach.. koniec tematu


To rowery mają jakieś wnętrza (może kabiny) ? :lol:
Na górę

Postautor: Bystry » 22 mar 2007, o 09:54

Załapałem!!! Wam sie rozchodzi o samochód marki Land Rover, tylko nie wiedzieliście że pisze się przez "v" :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2007, o 11:20

Bystry pisze:Załapałem!!! Wam sie rozchodzi o samochód marki Land Rover, tylko nie wiedzieliście że pisze się przez "v" :twisted:


Brawo ! A przecież Barani Łeb mógł od razu tak powiedzieć :lol:
Na górę

Postautor: xxxxx » 22 mar 2007, o 16:17

weźcie się lepiej czepcie czegoś do roboty a nie siedzicie tu i piszecie jakieś pierdoły, usraliście się tego tematu jak pijany płotu wczoraj jakiś burak potrącił dziewczynę w mieście i wcale nie był nie letni i co? go się nie czepiacie?? szukacie w dup-ie raków a nie widzicie tego co się dzieje na bieżąco !! jak czytam te wasze wypociny to nie wiem czy czytam forum czy wpisy z "pamiętnika ROLNIKA" a co do rowerów akurat tak się składa że są rowery z kabiną cieciu!! :] sam się wkopałeś!! najpierw się doucz a później się wypowiadaj na dany temat!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2007, o 16:32

Barani Łeb napisał

xxxxx pisze:weźcie się lepiej czepcie czegoś do roboty a nie siedzicie tu i piszecie jakieś [***]ły, usraliście się tego tematu jak pijany płotu wczoraj jakiś burak potrącił dziewczynę w mieście i wcale nie był nie letni i co? go się nie czepiacie?? szukacie w dup-ie raków a nie widzicie tego co się dzieje na bieżąco !! jak czytam te wasze wypociny to nie wiem czy czytam forum czy wpisy z "pamiętnika ROLNIKA" a co do rowerów akurat tak się składa że są rowery z kabiną cieciu!! :] sam się wkopałeś!! najpierw się doucz a później się wypowiadaj na dany temat!!


Dziekuję, że mnie uświadomiłeś. Idź zmień pieluszkę :lol:
Na górę

Postautor: Mariola » 24 mar 2007, o 14:23

A to niby co? Prosty przykład! Smarkacz za kółkiem i w dodatku pijany!!! Tepić zarazę!

http://wiadomosci.onet.pl/1508194,11,item.html
Na górę

Postautor: Balbina » 26 mar 2007, o 17:21

no ładnie....14-o latek...nieźle się bawią...dzieci... :!:
Na górę

Postautor: donu » 26 mar 2007, o 17:32

No i to chyba wystarczający przykład, aby reagować na to co wyprawiają u nas małolaci....
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”