bezrobocie spada..... sukces naszego rzadu czy tez nie???

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: LOndonboy » 29 mar 2007, o 21:23

"bezrobocie spada glaby bo wszyscy mlodzi dawno skumali gdzie jest LOndyn" Od dluzszego czasu rzad IV RP chwali sie wielkim sukcesem gospodarczym a mianowiecie POlska to kraina miodem i mlekiem plynaca... Podpisuja sie rowniez pod tym ze spadlo bezrobocie tylko zauwarzmy jakim kosztem ilu mlodych ludzi opuscilo ten piekny kraj rzadzonych przez bande partaczy??? JAk sadzicie czy to jest sukces rzadu czy raczej zasluga tych ktorzy wyjechali pracowac dla Angoli i innych. Jednoczesni oni napewno tutaj nie wroca bo tam maja pieniadze fakt ze musza ciezko pracowac ale wiedza przynajmniej za co. COz z slowami Wielka Polska na wieki????
Na górę

Postautor: carlos » 29 mar 2007, o 21:52

Bezrobocie spada? ja jednak bym wolał usłyszeć, że zatrudnienie wzrosło.
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2007, o 21:56

carlos pisze:Bezrobocie spada? ja jednak bym wolał usłyszeć, że zatrudnienie wzrosło.
jak moze wzrosnac jak wszyscy w uk
Na górę

Postautor: carlos » 29 mar 2007, o 22:04

I to jest problem
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2007, o 00:57

a mi to wisi............mam UK na UA.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2007, o 01:05

Jakiego rządu. Jeśli będziesz patrzeć na rząd i to co on Ci da to do niczego nie dojdziesz .Jakie masz perespektywy w TL.Jakie zarobki?Cudem natury są dwie ręce-prawa i lewa.
Na górę

Postautor: Garfie » 30 mar 2007, o 09:34

jesli nawet spada bezrobocie, to glownie dlatego ze wiekszosc bezrobotnych emigrowalo za granice.

Jakiś tam procent (nie za duzo) znalazło może zatrudnienie w Polsce.

Ja bym sie tam nie zachwycal. Moze gdyby tak place ZNACZNIE w Polsce wzrosly to by bylo cos (no oczywiscie o ile ceny by tez znacznie nie wzrosly)
Na górę

Postautor: carlos » 30 mar 2007, o 13:01

Praca to nawet jest, ale za te 678 to nawet leżeć mi się nie chce.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2007, o 15:33

carlos pisze:Praca to nawet jest, ale za te 678 to nawet leżeć mi się nie chce.


Pewnie. Lepiej bez sensu pałętać się. Niestety, bywaja i tacy bezrobotni.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2007, o 22:36

carlos pisze:Praca to nawet jest, ale za te 678 to nawet leżeć mi się nie chce.

bo pewnie mamusia z tatusiem cie karmią ale to sie skonczy i polecisz do łopaty az gwizd
Na górę

Postautor: carlos » 30 mar 2007, o 23:36

Anonymous pisze:
carlos pisze:Praca to nawet jest, ale za te 678 to nawet leżeć mi się nie chce.

bo pewnie mamusia z tatusiem cie karmią ale to sie skonczy i polecisz do łopaty az gwizd

He he ja właśnie kiedyś pracowałem za takie pieniądze, bo chyba tyle wynosi najniższa krajowa, ale nie poto się uczyłem żeby robić za tak marną kasę. Czasem trzeba zaryzykować i dopomnieć się podwyżkę choć nasuwa się pytanie ilu jest na moje miejsce? tym bardziej, że zawód który wykonuje jest nieco odpowiedzialny. A co do pytania to gdybym nie miał pracy pewnie bym kopał doły nawet za 300 i cieszyłbym się, ze jestem w pewnym stopniu niezależny, a mama z tatusiem już od dawna mnie nie utrzymują.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2007, o 21:10

Jak wystarczy ci 300 zł. to reszte oddaj na działalność charytatywną.
Na górę

Postautor: staś » 5 kwie 2007, o 10:45

a ja dziś się wyrejestrowałem z urządu pracy i jadę szukać pracy ...no i znów o jednego bezrobotnego mniej...tak właśnie spada bezrobocie
Na górę

Postautor: Czytelnik » 9 kwie 2007, o 22:18

O tak to wielki sukces. Naprawdę olbrzymi. Ale to sukces Rządu Jej Królewskiej Mości, a nie naszego. I tylko "dzięki" emigracji bezrobocie spada.
Pozdrawiam,
Czytelnik
Na górę

Postautor: Zjawaa » 16 kwie 2007, o 09:52

Bezrobocie spada?????Po prostu coraz więcęj ludzi wyjeżdża zagranice..
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”