Prosze o pomoc

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 kwie 2007, o 08:27

Proszę o radę.Rozwodzę się z żoną.Pytanie czy wziąć prawnika czy nie ma takiej potrzeby jeżeli oboje jesteśmy zdecydowani na rozwód.Czy porozumienie stron wystarczy?Czy lepiej zabezpieczyć się prawnikiem?Proszę o pomoc.
Na górę

Postautor: drusznik » 6 kwie 2007, o 15:11

http://www.bio.tomaszow.info

Bezpośredniej pomocy w takiej sprawie nie udzielą ale na pewno doradzą gdzie się zgłosić.

V
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2007, o 15:53

Tez przeszedłem rozwód za porozumieniem stron. Jeżeli nie bedziecie wyciagali sobie brudów podczas procesu i zechcecie rozstac sie w "zgodzie" to 2 sprawy i po wszystkich. Pierwsza rozprawa jest tzw. pojednawczą. Ja na drugiej dostałem już wyrok sadu i tym samym rozwód. Gorzej bedzie z podziałem majątku.
Na górę

Postautor: Balbina » 7 kwie 2007, o 00:35

weź lepiej prawnika...różnie się potem może zadziać...lepiej załatwić wszystko profesjonalnie.Nikt nie każe Ci prać brudów w sądzie,można przecież zrobić to z klasą,ale watro troche dłużej nad tym posiedzieć.Powodzenia.
Na górę

Postautor: xcv » 7 kwie 2007, o 09:53

..............nie miał chłop problemów.............to se babe znalazł :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Balbina » 11 kwie 2007, o 11:13

i odwrotnie :evil:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”