GARAŻ w TL

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 kwie 2007, o 16:51

Interesuje mnie garaż murowany. Jakie są teraz ceny tych garaży? i czy są własnościowe? czy trzeba je wynajmować ze spółdzielni? A chodz mi o garaże koło zielonego rynku. W jednym ciągu stoi ok. 10 stanowisk.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2007, o 09:26

Jezeli kołoZielonego rynku to szykuj od 12 do 20 tys
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2007, o 13:26

swojego czasu szukałem garażu i był do odkupienia koło zielonego rynku w tym szeregu od stoisk za 14 tysięcy + co miesiąc jakieś opłaty i garaż był stary zaniedbany i wybrałem lepszą ofertę nowo pobudowany garaż w tym ciągu za strażą...10 tyś. na własność bez dodatkowych opłac pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2007, o 21:38

słuszałem że w Zamościu za podziemny , z instalacją elektryczną koszt ok. 18.000zł brutto.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2007, o 22:29

Totalna porażka,ale jak by ktoś chciał jakieś 10,000 zł to mógłbym się dogadać.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2007, o 22:08

Chciałem postawić blaszany garaż, ale nie wiem, gdzie można załatwić jakieś pozwolenie.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2007, o 23:27

Anonymous pisze:swojego czasu szukałem garażu i był do odkupienia koło zielonego rynku w tym szeregu od stoisk za 14 tysięcy + co miesiąc jakieś opłaty i garaż był stary zaniedbany i wybrałem lepszą ofertę nowo pobudowany garaż w tym ciągu za strażą...10 tyś. na własność bez dodatkowych opłac pozdrawiam


Tak i polecam mieszkanie na ul. Rolniczej lub Piłsudskiego. Czy ktoś kocha tak swój samochód? Bardzo lubię patrzeć jak panowie na "składaczkach" jadą w deszcz do swojego "garażyku" po 2-3km no i oczywiście jeżeli po otwarciu "garażyku" nie zrobi się im zal swojego "maleństwa" i nie pociągną dalej w trasę swoim składaczkiem. jest też wersja zimowa. No może już odeślę każdego do własnej wyobraźni, ewentualnie robimy konkurs na ciekawe opowiadanie?
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2007, o 14:23

Masz racje. Jak jest za daleko to też nie ma sensu.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”