Ogrzewanie w spółdzielni mieszkaniowej

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: koniczynka » 9 maja 2007, o 19:31

UWAżAM ZE TO STRATA PIENIEDZY OGRZEWAC MIESZKANIE JEżELI NA ZEWNąTRZ TEPERATURA PRZEKRACZA W DZIEN 16 STOPNI A W NOCY JEST POWYżEJ 8 STOPNI TO MOZE JESZCZE ALE TEMPERATURA POKOJOWA TO 18. MARNUJECIE NASZE PIENIADZE WIELE SPOLDZIELNI W POLSCE OBNIZYLO CZYNSZ ZE WZGLEDU NA LAGODNA ZIME I OSZCZEDNOśCI W OGRZEWANIU A W TOMASZOWIE PODNOSI SIE CZYNSZ?

A POZATYM ZABIEZCIE TA BUDE Z PIEKARNI Z ULICY JANA PAWłA BO ZAJMUJE ONA DARMO I TAK OGRANICZONE MIEJSCA PARKINGOWE

PROSZE O KOMENTARZE COS TRZEBA Z TYM ROBIC[/b]
Na górę

Postautor: a » 9 maja 2007, o 20:12

zgdzam sie z Tobą jak najbardziej, białko sie scina ile oni pieniedzy wydajemy na spoldzielnie, najlepszym rozwiazaniem bylo by powstanie wspolnot, jak narazie spoldzielnia zaciagnela gigantyczne kredyty, ostatnio przyszedl mi rachunek za wode kanalizacje , itp ogrzewanie, 500 zł, bez przesady!!!! ja sie tak nie bawIe, czemu placac tak wysokie czynsze, itp. itd spoldzielnia nie remontuje blokow, chociaz i tak to jest wliczone przy kazdej zaplacie, i czemu ja placac, widze jak przy jakims bloku wymieniaja chodniki, a u nas dalej lipa, chociaz tyle samo place, jestem obuzony tym wszystkim, W stanach takie chodniki sa nie dopuszczalne, zabic sie mozna na nich111!!! wystajace popekane,.. kiedy drzwi mi w klatce wymienią? kiedy zrobią co kolwiek, fakt faktem ze w zimie odsniezaja chodniki, na glowe sie nie leje, ale trzeba zrobic krok do przoDu!!!! sumą tego wszystkiego jest to ze w tomaszowie mieszkania są najdrozsze w calej okolicy!! w zamosciu nawet sa tansze, a tam przy ajMniej cos sie dzieje, i miasto sie rozwija, piewnice są większe, mozna sobie wykupic 2 piętra, i schody zrobić, moge sie zalozyc ze te bloki jakie sa takie sa, ale za 5 lat beda wygladaly tak samo i nic sie nie zmieni,. PozdraWiam ;)A ...
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2007, o 20:37

a pisze:... najlepszym rozwiazaniem bylo by powstanie wspolnot ...


Przyjacielu zapomnij. Walczyłem z tym u mnie w bloku. Podobnie jak i ja kilka rodzin wykupiło mieszkania na własność. Mieliśmy nadzieję, że reszta mieszkańców postąpi podobnie i zawiążemy wspólnote mieszkaniową. Tłumaczyliśmy, że z tego będą same korzyści. A tu nic. Te dziady czekają, aż im te mieszkania dadzą za darmo. Powiedzieli nam, że po co mają płacić takie fortuny za wykupienie jak ktoś im da za przysłowiową złotówkę. Szkoda, że nie jestem trochę młodszy, bo kupiłbym jakąś działkę pod Tomaszowem i sie wybudował. Mniej bym wydał i zaoszczędził nerwów.
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2007, o 21:32

no i co pokrzyczycie i na tym się zkończy.Ja czekam, jak spłacę mieszkanie to się wynosze poza miasto i będe miał to wszystko w d....
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2007, o 22:29

Blokersi muszą utrzymać prezesa i jego kochankę.
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2007, o 22:32

hehe a propo postu wyżej. dzisiaj nie buduje sie już bloków, żeby nowych mieszkańców nie nazywano blokersami. teraz buduje sie apartamentowce :)
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2007, o 23:38

dobre, hahaaaa
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2007, o 23:39

Gadać każdy może i co???????/nic!!!!chodzicie na zebrania organizowane przez spółdzielnię?zabieracie głos?jakby pójść tzw.kupą,odezwać się , to może coś by się zmieniło???////
Na górę

Postautor: a » 10 maja 2007, o 07:43

z Tego co słyszałem, to utrzymanie calej tej infrastruktury zwaNej CentrUm głównyM sPOldzielNI mieszkaniowej wiąze sie z duzymi kosztaMI, zal dupe sciska, patrzac na ludzi ktorzy maja centralNe, ogrzewanie, placa tylko za zime, a nie za caly roK, bez Jaj, sam bym sie chetnie tez wyprowadzil z Tad, ale nie ma tego zlego, mieszkania w bloKu drozeja i drozec beda, z prostego powodU, za granice po chleb pojechalo kupe ludzi ,a w polsce zostaly same Kobiety z dziecmi :D ktore nie potrafia sobie same napalic w dOmu, i starsze osoby. :D dla tego mieszkania w bLOkU są takie drogie i będą jeszcze droższe, ;D
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 16:40

To prawda że mieszkanie w bloku to wygoda ale dlaczego za taką cenę?
Na górę

Postautor: a » 11 maja 2007, o 11:05

troche sie zastanawiam, jaki wplyw wyniknie ze zrobienia obwodnicy tomaszowa, czy mieszkania jeszcze skocza, czy spadna/?
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2007, o 13:28

myślę że ceny za bardzo to nie ruszy ale ciekawi mnie czy granice to maszowa wtedy się przesuną bo wiadomo że po drugiej stronie obwodnicy też zaczną się budować
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”