Zalew koło TL

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 16:38

Czy koło TL jest jakiś zalew? Bo widziałem że przy drodze na Zamość z lewej strony jest jakaś woda.
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 16:44

to prywatny "zalewik " na dąbrowie Tomaszowskiej. Kiedys tam pojechalam poplywac ale niestety gdy chcesz wejsc w wode dalej niz 5 m to wpadasz w jakiaś zgnizlizne, inni mówią ze to muł.
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 16:50

Szkoda że nie jest to do użytku publicznego .Nie wszystkich stać żeby z dzieciakami jechać aż do Krasnobrodu.
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 16:55

witam, Ludzie dajcie sobie spokój z Krasnobrodem, byłem tam pod koniec kwietnia i wody jest tak mało że pomost na piachu stoi. Trzeba by było porządnej ulewy by napęłnić to. Chyba że na sezon jakiś kurek odkrecą ;-)
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 17:02

Prawdopodobnie już w zeszłum roku zaczęli czyścić dno i nie wyrobili się w sezonie dlatego wody jest tylko trochę . Ale jak zkończą to wszystko będzie jak dawniej, tylko czyściej.
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 19:09

w rudzie wołoskiej są jakieś stawy - zalew dla biednych
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 22:08

He he zalew dla biednych--dobre.W Tomaszowie biedni ludzie.
Na górę

Postautor: carlos » 10 maja 2007, o 22:12

Anonymous pisze:Czy koło TL jest jakiś zalew? Bo widziałem że przy drodze na Zamość z lewej strony jest jakaś woda.


Tam miał być zalew, zajazd i dom weselny ale właściciel pan K nie może dojść do porozumienia z kimś tam, nie wiem dokładnie z kim, a nie chce puszczać plotek.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2007, o 13:30

Widać obaj czują w tym dobry biznes bo nikt nie chce ustąpić.
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2007, o 14:26

Anonymous pisze:witam, Ludzie dajcie sobie spokój z Krasnobrodem, byłem tam pod koniec kwietnia i wody jest tak mało że pomost na piachu stoi. Trzeba by było porządnej ulewy by napęłnić to. Chyba że na sezon jakiś kurek odkrecą ;-)

Ten zalew jest zrobiony na rzece wiec żeby go napełnić trzeba otworzyć śluze a nie czekać na deszcz.
Na górę

Postautor: Krasnobród hools » 16 maja 2007, o 20:40

zalew koło Tomaszowa nalezy do kolesia z Krasnobrodu , jeden z powazniejszych ludzi w okolicy kto zna temat to wie :) w samym Krasnobrodzie ma 7 swoich domów , i kilka firm ale dzieci mu sie nie udały buehehehe stasznie zryte łby
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2007, o 17:05

Anonymous pisze:Czy koło TL jest jakiś zalew? Bo widziałem że przy drodze na Zamość z lewej strony jest jakaś woda.

Myślę, że przejezdny zauważył ładnie prezentujący się, dość spory zalew retencyjny w Krynicach, który przede wszystkim chętnie odwiedzany jest przez wędkarzy.
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 21 maja 2007, o 12:56

powędkować może się i da ale z tego co słyszałem o pływaniu jako takim mowy nie ma... a była taka czysta woda na Łaszczówce, komu to przeszkadzało???
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2007, o 13:17

A co ten Tomaszów właściwie ma?
Nawet małego zalewu tu nie ma.
To taka duża wiocha.


Wogóle ktoś tym miastem się interesuje.
Pod chandlowcem jakiś kretyn wjechał w latarnie i co? nic, już tydzień stoi taka krzywa z pobitymi kloszami.
Wizytówka miasta, śmiechu warte.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2007, o 14:34

Dobrze czasem mądrego posłuchać. :lol:
Tomaszów to wiocha bo nie ma zalewu?
Pan pewnie miastowy z Krasnobrodu?

ps. Pisz sobie najpierw w WORDzie to Ci błędy podkreśli.
Wiem, wiem... literówki, ale to naprawdę razi.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”