Babszyle z Urzędu Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 20:49

zarejes pisze:kochana one są nie do ruszenia bo podlegają pod PSL a póki on rządzi to sama wiesz masz jak jest

chyba o p.dyrektor mowa.
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 23:12

no nie mieszkam w Tomaszowie i busy do mnie jeżdżą naprawdę rzadko...może nie poniosłam gigantycznych kosztów ale mimo wszystko...przecież to ja musiałam wyprostować tą pomyłkę szanownych pań urzędniczek...w tym urzędzie jest lans i rewia mody...czepiali się szkół a może w UP w Tomaszowie powinny obowiązywać mundurki ?? he he biała koszula i czarna spódnica no w sumie to instytucja państwowa...
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2012, o 09:56

jak dla mnie to juz szczyt głupoty czepiać się nawet ubioru!!argumentów juz chyba brakuje
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2012, o 11:35

a co pracuje szanowna pani w up i martwi się o ubiór no bo nie mogłaby się juz tak lansować....nie brakuje argumentów i nie jestem jedyną osobą która jest zdania bardzo złego o tych babach...jedyna moim zdaniem kompetentną osobą w UP jest taki wysoki Pan w okularach z kręconymi włosami nie wiem jak ma na imię ale to jest dopiero gość !! te baby przy nim się chowają...
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2012, o 12:05

nie,nie pracuje.jestem petentem jak nie jedna tam osoba.Ale podchodze do wielu spraw jak czlowiek normalny,nie obwiniający całego świata i to ze jestem bezrobotny.ubieramy sie tak jak nas stać.A czy bezrobotny nie powiniem przychodzić do up w garniturze bo to swiadczy o juego zbyt wysokim statusie spolecznym i fakcie ze nie nalezy mu się praca???nie,to swiadczy jedynie o szacunku dla innych.
I tak sie zastanawiam,skoro obwinia sie pracowników o to,że proponują prace za 900zł(którą defakto tak naprawade proponuje pracodawca), to dlaczego wszyscy szturmem nie pojdziemy do gazowni czy zakladu energetyznego i nie rzućmy sie na tamtejszych pracownikó,bo płacimy tak wysokie rachunki!!!!!?????
A co do obecnego remontu to sam się zapytałem z ciekawości co jest robione. Są robione stropy,m.in po to aby czy nam czy pracownikom dachna łeb nie spadł.
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2012, o 13:23

dobra weź skończ już filozofować...każdy wie jak traktuje się tam ludzi jak zło konieczne sposób rozmowy tych kobiet wręcz jest nie do zniesienia tak się wywyższają że pracują w urzędzie a człowieka bezrobotnego mają za nic...i nie mów że tak nie jest...w czwartek jak zwykle dużo ludzi a dwie panie z pok nr 1 rozmawiają o duperelach mimo że nie było przerwy rozumiem one są ludźmi ale takie tematy to albo w czasie przerwy albo po pracy a nie w godzinach przyjmowania...co to ma być rozmowy w toku czy praca w urzędzie....a ludzie siedzą i czekają na koytarzu jak na zbawienie aż się jedna z drugą nagada...weź daj spokój z tymi swoimi teoriami bo wszyscy widzą jak jest
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2012, o 18:20

urząd prcy nie jest instytucją która "produkuje " miejsca pracy, tworzą je przedsiębiorcy. Od tych którzy zostali wybrani W WYBORACH i zarządzają miastem i powiatem powinniśmy oczekiwać sprzyjających warunków dla lokalnego biznesu, wtedy będą nowe miejsca pracy. A co do urzędników, to bezwzględnie powinni być uprzejmi i profesjonalni , to jest ich praca i obowiązek, za to dostają wynagrodzenie, więc możemy od nich oczekiwać ze będą profesjonalnie wykonywać to co powinni czyli kierować bezrobotnych do pracy na miejsca ktore zgłoszą pracodawcy. Może jak jedna strona będzie zachowywać się przyzwoicie i kulturalnie to i druga strona też zacznie, a rządzący niech robią wszystko żeby pracodawcy zatrudniali nowych pracowników, zeby opłacało się mieć na tym terenie biznes.
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2012, o 22:32

Gość pisze:urząd prcy nie jest instytucją która "produkuje " miejsca pracy, tworzą je przedsiębiorcy. Od tych którzy zostali wybrani W WYBORACH i zarządzają miastem i powiatem powinniśmy oczekiwać sprzyjających warunków dla lokalnego biznesu, wtedy będą nowe miejsca pracy. A co do urzędników, to bezwzględnie powinni być uprzejmi i profesjonalni , to jest ich praca i obowiązek, za to dostają wynagrodzenie, więc możemy od nich oczekiwać ze będą profesjonalnie wykonywać to co powinni czyli kierować bezrobotnych do pracy na miejsca ktore zgłoszą pracodawcy. Może jak jedna strona będzie zachowywać się przyzwoicie i kulturalnie to i druga strona też zacznie, a rządzący niech robią wszystko żeby pracodawcy zatrudniali nowych pracowników, zeby opłacało się mieć na tym terenie biznes.



czyżby pani z urzędu sie wypowiedziała ???
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2012, o 14:44

połowę czasu pracujące tam kobiety spędzały na rozmowie z koleżanką
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2012, o 11:33

gdzie jest praca
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2012, o 12:04

Gość pisze:urząd prcy nie jest instytucją która "produkuje " miejsca pracy, tworzą je przedsiębiorcy. Od tych którzy zostali wybrani W WYBORACH i zarządzają miastem i powiatem powinniśmy oczekiwać sprzyjających warunków dla lokalnego biznesu, wtedy będą nowe miejsca pracy. A co do urzędników, to bezwzględnie powinni być uprzejmi i profesjonalni , to jest ich praca i obowiązek, za to dostają wynagrodzenie, więc możemy od nich oczekiwać ze będą profesjonalnie wykonywać to co powinni czyli kierować bezrobotnych do pracy na miejsca ktore zgłoszą pracodawcy. Może jak jedna strona będzie zachowywać się przyzwoicie i kulturalnie to i druga strona też zacznie, a rządzący niech robią wszystko żeby pracodawcy zatrudniali nowych pracowników, zeby opłacało się mieć na tym terenie biznes.




Nie denerwuj się i nie życz tym nie miłym paniom zle, tylko im grzecznie powiedz może one też kiedyś znajdą się na miejscu tych bezrobotnych.
Czy też wtedy będą tak stawiały sobie wysoko poprzeczkę?
Poprzeczka zawsze może spaść bardzo nisko, a nawet na dno.
Życzę abyśmy wszystkich ludzi traktowali tak jak siebie,czy to biedny czy bogaty.
Czy na stanowisku wysokim, czy bezrobotny, wszyscy jesteśmy tylko ludzmi moi drodzy.
POZDRAWIAM :)
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2012, o 11:25

Gość pisze:
Gość pisze:urząd prcy nie jest instytucją która "produkuje " miejsca pracy, tworzą je przedsiębiorcy. Od tych którzy zostali wybrani W WYBORACH i zarządzają miastem i powiatem powinniśmy oczekiwać sprzyjających warunków dla lokalnego biznesu, wtedy będą nowe miejsca pracy. A co do urzędników, to bezwzględnie powinni być uprzejmi i profesjonalni , to jest ich praca i obowiązek, za to dostają wynagrodzenie, więc możemy od nich oczekiwać ze będą profesjonalnie wykonywać to co powinni czyli kierować bezrobotnych do pracy na miejsca ktore zgłoszą pracodawcy. Może jak jedna strona będzie zachowywać się przyzwoicie i kulturalnie to i druga strona też zacznie, a rządzący niech robią wszystko żeby pracodawcy zatrudniali nowych pracowników, zeby opłacało się mieć na tym terenie biznes.




Nie denerwuj się i nie życz tym nie miłym paniom zle, tylko im grzecznie powiedz może one też kiedyś znajdą się na miejscu tych bezrobotnych.
Czy też wtedy będą tak stawiały sobie wysoko poprzeczkę?
Poprzeczka zawsze może spaść bardzo nisko, a nawet na dno.
Życzę abyśmy wszystkich ludzi traktowali tak jak siebie,czy to biedny czy bogaty.
Czy na stanowisku wysokim, czy bezrobotny, wszyscy jesteśmy tylko ludzmi moi drodzy.
POZDRAWIAM :)




Mam pytanie--Dlaczego ma mojej wypowiedzi,
przeważnie się kończą komentarze?
Piszcie proszę,warto rozmawiać z ludzmi. :) Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2012, o 15:36

Drzwi często pozamykane
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2012, o 15:40

To nie jest żadna pomoc.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2012, o 18:11

reka reke myje
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”