Babszyle z Urzędu Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 sie 2012, o 09:45

One daja skierowania 200 osobom do pracy u prywaciarza za marne 900 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! same niech zapieprzaja tak z tydzien czasu to i czlowieka doscenia
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2012, o 15:39

w tym regionie nie ma i nie bedzie pracy, nie ma co sie łudzić, trzeba stąd sp***ać
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2012, o 19:23

życzę powodzenia jezeli masz taka szanse, bo ja mam rodzinę i raczej wyjazd nie wchodzi w grę a pracy [***] jak nie bylo tak nie ma
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2012, o 19:31

z rodzina tez mozna wyjechac! dzisiaj mieszka sie tam , gdzie jest praca . W ubieglym tyg. ogladalismy program o dojezdach do pracy. Pokazali ilu dojezdza z lublina czy podlubelskich wsi do pracy do Warszawy. Latwe to nie jest ale mozna zrobic jakis krok w tym kierunku a potem to i rodzine mozna sciagnac. Ten pan ktory byl bohaterem reportazu mowil ze zarabi 3-razy wiecej jak na miejscu ale to jest cena rozlaki z rodzina W weekendy tylko sie widza
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2012, o 22:28

tak to jest
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2012, o 15:05

To nie jest żadna pomoc. To lekceważenie i brak szacunku.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 09:57

Czy szanowna Pani wie co się działo za drzwiami
Na górę

Postautor: rom » 29 wrz 2012, o 00:13

dopóki nie zmieni sie tam układ kierowniczy, nic sie nie zmieni w pomaganiu ludziom, chciałem kiedys zeby mi pomogły wypełnić wniosek to mi powiedzialy że maja zakaz pomagania, polecenie kierowniczki, a jak weszła ta kierowniczka to mało z krzeseł nie pospadały , a ta na nie z geba przy mnie, nawet sie nie zajakneła tylko jechała po nich jak po burych sukach za jakas bzdure. gadałem niedawno z kims kto tam pracował, niezły syf tam maja w srodku, masa ludzi odeszła z pracy bo psychicznie nie wytrzymali
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 11:45

jedna wielka bzdura z tym odchodzeniem z pracy.ktoś jak tam pracuje to zapewniam ze chce tam zostać .wiec dziwne i mylne informacje.co do innych spraw w poście to nie wiem więc się nie wypowiem.Ale nie przesadzajcie i nie wrzucajcie wszystkich tam pracujacych do jednego worka.Sam osobiscie byłem swiadkiem jak nie jedna kobieta z uśmiechem na twarzy odpowiadala na pytania petenta ktory akurat zaczepil ja na korytarzu.moze i nalezałoby cześciowo utrzeć nosa kilku osobom,ale bez przesady ze wszystkim
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 11:50

co do kierowania do pracy za 900 czy ileś tam złotych.czy to pracowników wina ze pracodawcy proponuja takie własnie stawki?????????????? ja chetnie pojde i za 900 zł jak tylko znajdzie się dla mnie praca,bo jesli nie mam na chleb i książki a czasem jakas zabawkę dla dziecka to 900zł to dla mnie naprawde jest coś. Ale jesli ktos nie uczyl się ,skonczyl szkole średnia i wymaga wynagrodzenia rzedu 2000zł to wybaczcie. Mierz prace i wynagrodzenie za nią swoimi warunkami
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 16:43

pewnego dnia zarejestrowałam się w up i dostałam karteczkę , że na podpis mam 29 sierpnia . OK więc idę 28 sierpnia czekam 2 godz bo baba kóra obsługiwała mój rejon łaziła po korytarzu jak święta krowa w Indiach niby to z dokumentami że udaje że coś robi...ale słuchajcie dalej...nadeszła moja kolej idę a facetka mów że podpis miałam 23 !! no myślę może się pomyliłam ale patrzę przy niej w notes no i stoi jak byk że 28...ona mi mówi że mój problem , że mnie wyrejestrują na 3 mc chyba i wogóle więc jak sie wkurzyłam wracam do domu po kartkę którą dali przy rejestracji a tam co?? 28 SIERPNIA !! wracam do up i wchodzę bez kolejki rzucam jej tą kartkę na biurko a ona z taką przerażona miną że człowiek ma prawo się pomylić w up nie no przegięcie !! mnie by wypieprzyli jak ja bym się pomyliła ale jak ona się pomyliła to nic się nie dzieje...oto dowód kto tam pracuje...
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 16:46

aj sorki za pomylke tam gdzie wpisalam 28 mialo być 29...sorki za pomyłkę
Na górę

Postautor: zarejes » 29 wrz 2012, o 19:17

kochana one są nie do ruszenia bo podlegają pod PSL a póki on rządzi to sama wiesz masz jak jest
Na górę

Postautor: ella » 29 wrz 2012, o 20:05

Gość pisze:co do kierowania do pracy za 900 czy ileś tam złotych.czy to pracowników wina ze pracodawcy proponuja takie własnie stawki?????????????? ja chetnie pojde i za 900 zł jak tylko znajdzie się dla mnie praca,bo jesli nie mam na chleb i książki a czasem jakas zabawkę dla dziecka to 900zł to dla mnie naprawde jest coś. Ale jesli ktos nie uczyl się ,skonczyl szkole średnia i wymaga wynagrodzenia rzedu 2000zł to wybaczcie. Mierz prace i wynagrodzenie za nią swoimi warunkami

tylko w budżetówce płacą za "papier" u "prywaciarza" liczą się niestety umiejętności i praca
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 20:23

jezeli mieszkasz na miejscu to ok. a jak ja mam dojecac z okolic ulhówka to po moich obliczeniac wynika ze na paliwo wydam 700 zł . taniej busem tylko u prywaciarza sie zapierdala do 18 i nie mam dojazdu do domu
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”