Babszyle z Urzędu Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 paź 2012, o 22:42

Gość pisze:Drzwi często pozamykane

bo babsztyle na urlopach bezpłatnych
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2012, o 09:06

Wyrejestrujcie się wszyscy z Urzędu Pracy to go zamkną zamiast dostawiać kolejne piętro dla ziomków.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2012, o 11:53

Niestety ja też dobrego słowa o pracownikach UP nie mogę powiedzieć. Robią łaskę, że w ogóle muszą coś robić. Ostatnio czekałam pół godziny, chociaż nie było kolejki, a końcu zdecydowałam się wejść, na to jakaś Pani z oburzeniem, że jak ja w ogóle mogę im przeszkadzać. Efekt był taki, że zarzucono mi, że nie czekam tyle i kłamię. Wkurzają mnie też różnego rodzaju ankiety, które nie są związane z moim zawodem, pracownicy w ogóle się z nimi nie zapoznają, dopiero przedkładając mi do wypełnienia zastanawiają się co to jest i skąd to się wzięło:/ Żadnej inicjatywy z ich strony, ze wszystkim robią problemy, może na papierze wszystko jest ok, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Nienawidzę tego miejsca!
Na górę

Postautor: gosia05 » 17 paź 2012, o 08:11

TO TRZEBA NAPISAĆ DO INTERWENCJI I MOMENT NIMI SIĘ ZAJMĄ I JA TAK ZROBIĘ BO TU INNEGO WYJŚCIA NIEMA RAZ NA ZAWSZE POŁOŻĄ KRES TYM BEZPAŃSKIM "KROWOM" W URZĘDZIE PRACY I KORUPCJI.BO TAK DŁUŻEJ BYĆ NIE MOŻE JA DZIŚ ZADZWONIĘ DO POLSATU.I ZOBACZYMY ALE NIKT NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ KIEDY PRZYJADĄ W KOŃCU POSYPIĄ SIĘ STOŁKI.............................
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2012, o 08:36

gosia05 pisze:TO TRZEBA NAPISAĆ DO INTERWENCJI I MOMENT NIMI SIĘ ZAJMĄ I JA TAK ZROBIĘ BO TU INNEGO WYJŚCIA NIEMA RAZ NA ZAWSZE POŁOŻĄ KRES TYM BEZPAŃSKIM "KROWOM" W URZĘDZIE PRACY I KORUPCJI.BO TAK DŁUŻEJ BYĆ NIE MOŻE JA DZIŚ ZADZWONIĘ DO POLSATU.I ZOBACZYMY ALE NIKT NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ KIEDY PRZYJADĄ W KOŃCU POSYPIĄ SIĘ STOŁKI.............................


jestem zaaaa!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2012, o 09:00

gosia05 pisze:TO TRZEBA NAPISAĆ DO INTERWENCJI I MOMENT NIMI SIĘ ZAJMĄ I JA TAK ZROBIĘ BO TU INNEGO WYJŚCIA NIEMA RAZ NA ZAWSZE POŁOŻĄ KRES TYM BEZPAŃSKIM "KROWOM" W URZĘDZIE PRACY I KORUPCJI.BO TAK DŁUŻEJ BYĆ NIE MOŻE JA DZIŚ ZADZWONIĘ DO POLSATU.I ZOBACZYMY ALE NIKT NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ KIEDY PRZYJADĄ W KOŃCU POSYPIĄ SIĘ STOŁKI.............................

no właśnie to bierz się do roboty nagłośnij to bo z gadania nic nie wyjdzie jestem za tym napisz do interwencji
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2012, o 09:06

Dokładnie raz dwa zrobimy porządek z tym niechlujstwem
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2012, o 10:34

gosia05 pisze:TO TRZEBA NAPISAĆ DO INTERWENCJI I MOMENT NIMI SIĘ ZAJMĄ I JA TAK ZROBIĘ BO TU INNEGO WYJŚCIA NIEMA RAZ NA ZAWSZE POŁOŻĄ KRES TYM BEZPAŃSKIM "KROWOM" W URZĘDZIE PRACY I KORUPCJI.BO TAK DŁUŻEJ BYĆ NIE MOŻE JA DZIŚ ZADZWONIĘ DO POLSATU.I ZOBACZYMY ALE NIKT NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ KIEDY PRZYJADĄ W KOŃCU POSYPIĄ SIĘ STOŁKI.............................

POPIERAM!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2012, o 15:55

juz ja to widze jak dzwonicie, piszecie itp.. wy tylko drzec sie tu na forum potraficie wiadomo dlaczego !!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2012, o 22:14

I JA POPIERAM, NIE TRZEBA BYĆ WYSOKO SZKOLONYM ZEBY WIEDZIEĆ ZE WYSTARCZY DAC WIĘCEJ LUDZI DO OBSŁUGI BEZROBOTNYCH TO BEDZIE SZYBCIEJ ALE CO TAM LICZBA BEZROBOTNYCH ROŚNIE ,ARMIA URZEDASÓW ROSNIE W SEKRETARIACIE SIEDZI 4 OSOBY I DŁUBIE W NOSIE A NA KORYTARZU TŁUM LUDZI I KOLEJKE OBSŁUGUJE 3 OSOBY. DYREKTORZE URZEDU PRACY RUSZ GŁOWĄ A NIE PILNUJ TYLKO STOLKA
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2012, o 09:19

Gość pisze:I JA POPIERAM, NIE TRZEBA BYĆ WYSOKO SZKOLONYM ZEBY WIEDZIEĆ ZE WYSTARCZY DAC WIĘCEJ LUDZI DO OBSŁUGI BEZROBOTNYCH TO BEDZIE SZYBCIEJ ALE CO TAM LICZBA BEZROBOTNYCH ROŚNIE ,ARMIA URZEDASÓW ROSNIE W SEKRETARIACIE SIEDZI 4 OSOBY I DŁUBIE W NOSIE A NA KORYTARZU TŁUM LUDZI I KOLEJKE OBSŁUGUJE 3 OSOBY. DYREKTORZE URZEDU PRACY RUSZ GŁOWĄ A NIE PILNUJ TYLKO STOLKA

więcej ludzi i opieprzania się jeszcze tego brakuje niech do roboty sie wezma ci co są lepiej a dyrektor wie czemu stołka pilnuje tysiąc złotych nie zarabia jak my tylko wiadomo ile mu wpada co miesiąc na konto darmozjady.
Na górę

Postautor: jojo » 18 lip 2013, o 09:17

To głupie krowy!!! znajomy dostał oferte pracy roznoszenie ulotek w Hrebennym--- chlopak po studiach, a obiboki piją pod sklepem hrebeńskim, a tu trzeba być wykształconym, żeby reklamy groszka roznosić, 3 złote godzina--- idioci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poza tym, za odmowę dostał 4 m-ce wykluczenia z tego smrodu...
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2013, o 09:40

Dokładnie jedzą tylko te buły i dupska im rosnął a przerwy to chyba mają od 11 do 12
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2013, o 16:55

Gość pisze:I JA POPIERAM, NIE TRZEBA BYĆ WYSOKO SZKOLONYM ZEBY WIEDZIEĆ ZE WYSTARCZY DAC WIĘCEJ LUDZI DO OBSŁUGI BEZROBOTNYCH TO BEDZIE SZYBCIEJ ALE CO TAM LICZBA BEZROBOTNYCH ROŚNIE ,ARMIA URZEDASÓW ROSNIE W SEKRETARIACIE SIEDZI 4 OSOBY I DŁUBIE W NOSIE A NA KORYTARZU TŁUM LUDZI I KOLEJKE OBSŁUGUJE 3 OSOBY. DYREKTORZE URZEDU PRACY RUSZ GŁOWĄ A NIE PILNUJ TYLKO STOLKA
Na górę

Postautor: edie » 21 lip 2013, o 14:45

Co do skuteczności pracy w PUP nie mam zdania. Może i dobrze wykonują swoje zadania, ale jak traktują klientów, to jest naprawdę żenujące. Gdyby moja przełożona usłyszała, że tak jak oni przyjmuje ludzi to na pewno bym już nie pracowała.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”