Babszyle z Urzędu Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Latte » 23 sie 2012, o 15:16

Tu nie ma co się bulwersować. Jeśli Pani jest w porządku to miło, ale proszę w takim razie wziąć się za koleżanki i kolegów, bo można. Jeśli chce Pani zadbać o swoją dobrą opinię to należy także "pogonić" współpracowników. Działacie w końcu jako zespół. Albo pomagacie i na tym zarabiacie, albo pieprz... wszystko i kasę zgarniacie. To drugie świadczyłoby o Waszej amoralności i zepsuciu. Brak skuteczności oraz lekceważenie kończy się takimi negatywnymi opiniami nie tylko na forum internetowym.
Na górę

Postautor: Gienka » 23 sie 2012, o 15:26

a co wy na to żeby napisać skargę do Pani dyrektor Zofii Swatowskiej ?????????????????????
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2012, o 17:01

Gienka pisze:a co wy na to żeby napisać skargę do Pani dyrektor Zofii Swatowskiej ?????????????????????



Ja mogę się podpisać, choć nie korzystam z tego urzędu już. Może innym to przysłuży.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2012, o 19:17

No No nie pozwalajta sobie zbyt wiele przed władzą, bo już car przewidywał pewne reguły:
Ukaz cara Rosji, Piotra I z 2 grudnia 1708r.
"Podwładny winien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego".
Dlatego miarkujcie się we wszelakich urzędach.
Na górę

Postautor: Latte » 23 sie 2012, o 19:21

Gość pisze:No No nie pozwalajta sobie zbyt wiele przed władzą, bo już car przewidywał pewne reguły:
Ukaz cara Rosji, Piotra I z 2 grudnia 1708r.
"Podwładny winien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego".
Dlatego miarkujcie się we wszelakich urzędach.



To zamierzchłe czasy. Czasem i dyrektor okazuje durnowaty, więc siłą rzeczy można go "przewyższyć" ;)
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2012, o 21:39

do dyrektora ! ja sie podpiszę
Na górę

Postautor: olo1 » 24 sie 2012, o 03:52

Gość pisze:do dyrektora ! ja sie podpiszę

To nic nie da .reka reke myje.Widzieliscie zeby ktos kiedys robil w swoje koryto??Tu trzeba zadzialac ponad urzedy.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2012, o 10:18

olo1 pisze:
Gość pisze:do dyrektora ! ja sie podpiszę

To nic nie da .reka reke myje.Widzieliscie zeby ktos kiedys robil w swoje koryto??Tu trzeba zadzialac ponad urzedy.

RACJA ALE GDZIE DO CHOLERY JEST DYREKTOR :twisted: CAŁEGO TEGO CYRKU :roll:(CHŁOPIE WEZ SIĘ ZA TO I PORZĄDEK ZRÓB ŚLEPY JESTEŚ CO SIĘ DZIEJE A MOŻE KTOŚ MA CI POKAZAĆ Z WYŻSZEGO STANOWISKA) JAK IM NIE PASUJE TO POCO STOŁKI GRZEJĄ DO DOMU SZKODA IM PŁACIĆ LEPIEJ DAĆ KASĘ DLA BIEDNYCH BĘDĄ INNI NA TO MIEJSCE TOMASZÓW TO WIOCHA TYLE ŻE WIĘKSZA DZIADOSTWO NIE MA PORZĄDKU W ŻADNYCH URZĘDACH NIECH W KONCU KTOŚ SIĘ ZA TO WEZMIE BO SZLAK CZŁOWIEKA JUŻ TRAFIA :oops: ANI DYSTYPLINY ANI PORZĄDKU CO TO DO CHOLERY ZA MIASTO I KRAJ PONAUCZALI SIĘ NA KAWĘ I PAPIEROSY CHODZIĆ I WTA I SPOWROTEM PO KORYTARZU ŁAZIĆ I ŁASKĘ JECZCZE ROBIĄ ŻE CI COŚ POWIEDZĄ I POKAŻĄ ALBO UDZIELĄ ODPOWIEDZI NA PYTANIE JAK TO TAK MOŻE BYĆ URZĘDY MAJA POMAGAĆ SPOŁECZNOŚCI A NIE ŻEBY TRZEBA BYŁO SAMEMU SIĘ DOMYŚLAĆ CO NAPISAĆ ITD. OD TEGO SĄ DO CHOLERY PO TO MAMY URZĘDY MAJĄ ZA TO PŁACONE I MAJĄ BEZ ŁASKI POMAGAĆ LUDZIOM A JAK NIE TO WYPAD DO DOMU I KROWY DOIĆ :lol: DARMOZJADY JEDNE :lol: DO BRANIA KASY
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2012, o 10:21

Gość pisze:do dyrektora ! ja sie podpiszę

JA TEŻ JESTEM TEGO ZDANIA TYLKO CIEKAWE JAKI TEN DYREKTOR JAK DO DUPY TO NIC SIĘ NIE ZMIENI MOŻE GDZIEŚ WYŻEJ JAK NIE POSKUTKUJE
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2012, o 16:06

trzeba jakies podpisy zbierac!
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2012, o 10:37

Co roku są setki skarg na PUP pisemnych ale nic to nie zmienia. Wiele było ujawnionych machlojek Kierowniczki i co z tego ona jest nietykalna korzenie tam zapuściła na dobre. Jest tam jak w każdym urzędzie samouwielbienie i nepotyzm.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2012, o 18:23

SŁUCHAJCIE nie mozemy tego tak zostawic...moze cos zorganizowac???
Na górę

Postautor: cayen » 25 sie 2012, o 22:19

JNII pisze:Panie pracujące w w/w Urzędzie Pracy to też "potencjalnie osoby bezrobotne" bo niniejszy Urząd to raczej "przeszkadza w samorealizacji ludzi" szukających swojej pracy a niżeli świadczy jakąkolwiek pomoc w jej znalezieniu dla wyżej wymienionych. Totalna "arogancja ludzi" którzy przychodzą do UP, Klient traktowany jest jako niższa Klasa Społeczna, a tak nie powinno być ... Skoro UP Tomaszów nie spełnia swojej roli to może jakieś drobne "wietrzenie" zasiedziałych stołków Pań Urzędniczek, które zamiast pracować to się lansują po okolicznych sklepach z odzieżą używaną i innych tego typu "przybytkach" w godzinach pracy ... Ludzie to widzą i nie możemy do końca się z tym zgadzać ...

Proponuję aby całaą sprawą zajął się Kolega "SMERF" który to zrobi "totalną pożywkę medialno-społeczną" i ogromny kipisz w zatwardziałym społeczeństwie Biurowego Kolesiostwa... UP TL powinien mieć misję społeczną a nie tylko "lans po korytarzach i pożeranie budżetu ludzi którzy jeszcze mają pracę ... nie koniecznie za średnią krajową - Biada Nam jak to zostawimy bez rozgłosu ... Starosto Tomaszowa Lub - spójrz jak Cię o To Prosi Twój Lud ....
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2012, o 06:56

straszne rzeczy
Na górę

Postautor: pstryk » 29 sie 2012, o 07:57

Ciekawe jest to, jak ludzie którzy nigdy nie pracowali i o pracy nie mają zielonego pojęcia - czyli "panie z urzędu" zatrudnione przez takich samych ekspertów jak one mają pomóc w znalezieniu pracy. Nie da się !!!
Wysyłają 200 osób na rozmowy kwalifikacyjne do pracy gdzie jest 1 wolne miejsce od dawna zaklepane, tylko rekrutacja musi iść przez Urząd Pracy żeby pracodawca dostał jeszcze kasę z tego tytułu a Urząd Pracy pokazuje jaki jest pomocny.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”