Pomoc- gdzie i kiedy?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 maja 2007, o 09:31

Tak czasami jest ze ludziom trzeba pomóc, ja wiem , ze zbiórki dwa razy do roku..wiem..

Ja pytam czy istnieje dorazna pomoc ( nie mylic z pogotowiem ratunkowym hahahhah)i która instytucja jest w tym najlepsza w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2007, o 09:44

wczoraj słuchałem w radiu o facecie co wysyła paczki z chlebem i margaryna ,sam biedny,zbiera puszki ,dziwak ale...

--------------------------------------------------------------------
żeby wysłac jedna paczke trzeba zebrać 100 puszek
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2007, o 10:56

ale niektóży to dobre dusze i chcą pomagać. Tylko Ja uważan że trzeba ludziom dać wędkę a nie rybę . Powinny bardziej działać fundację rządowe(organizować tym ludziom pracę żeby ich czymś zająć,przez to będą się rozwijać)
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2007, o 11:02

Anonymous pisze:ale niektóży to dobre dusze i chcą pomagać. Tylko Ja uważan że trzeba ludziom dać wędkę a nie rybę . Powinny bardziej działać fundację rządowe(organizować tym ludziom pracę żeby ich czymś zająć,przez to będą się rozwijać)
no niby racja ,ale są tez ludzie co nijak do "rybołóstwa" nie umieja sie zabrać.A to rzeka za daleko ,o morzu nie wspomnę ech :wink:
lokalne społecznosci powinne sie tym zajac aby Ci co nie daja sobie rady nie odstawali i nie tworzyli" biedoty" z jej slamsami.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2007, o 19:44

to kto najbardziej pomaga?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”