REKONSTRUKCJA-DĄBROWA TOMASZOWSKA

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 wrz 2012, o 10:50

Jak nie ma pomysłów na gospodarkę to chociaż na takie popierdółki wydadzą kasę, niech ciemnota się cieszy i zamknie ryje, że nic się nie robi...
Na górę

Postautor: yanin » 15 wrz 2012, o 10:57

Gość pisze:na ta rekonstrukcje tomaszowa nie stać!!!!!!!!!!!! niech dadza młodym prace a nie głupoty w głowie radnym i burmistrzom obecnemu i poprzednim załosne

Rekonstrukcja super sprawa niech młodzi zaczną pracować a nie ustawiają się pod popsem i wyciągają rękę po jałmużnę
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2012, o 11:39

Czy będzie autobus dowożący starsze osoby na rekonstrukcję?
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2012, o 11:57

Gość pisze:Czy będzie autobus dowożący starsze osoby na rekonstrukcję?

Będzie helikopter wynajęty na tą okazję, tylko że na pilota zbrakło kasy.
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2012, o 12:31

helikopterem przyjedzie specjalny gość z Torunia z ekipą telewizyjną :)
Na górę

Postautor: Horn » 15 wrz 2012, o 15:44

Niech by się lepiej wysypiskiem zajęli. Igrzyska urządzają a nie mamy obwodnicy,wysypiska i basenu.
Tylko KUL ma hektar od miasta i dwa hektary od Starostwa. Darowizny nie swojej ziemi najlepiej im wychodzą.
Na górę

Postautor: Jagoda » 15 wrz 2012, o 20:06

Ile ma nas kosztować ta rekonstrukcja?
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2012, o 20:50

a co to ma do rzeczy .to jest nasza historia i poklon w strone tych , ktorzy poniesli najwieksza ofiare. Oddali zycie za ojczyzne bo prosty zolnierz byl wielkim tej bitwy w odroznieniu od nieudolnych i tchorzliwych dowodcow ktorzy uciekli z pola bitwy- wszedzie na swiecie swietuje sie ludzi wielkich a wy maluczcy tylko forsa i forsa.
To nasz obowiazek pamietac o nich. Zamojszczyzna to takie specialne miejsce w historii naszego narodu i w walce o niepodleglosc-tragiczne i zarazem bohaterskie .-powinniscie byc z tego dumni. My , wszyscy Polacy tez.
Na górę

Postautor: pllll » 15 wrz 2012, o 21:40

ide na to ;]
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2012, o 10:30

Gość pisze:a co to ma do rzeczy .to jest nasza historia i poklon w strone tych , ktorzy poniesli najwieksza ofiare. Oddali zycie za ojczyzne bo prosty zolnierz byl wielkim tej bitwy w odroznieniu od nieudolnych i tchorzliwych dowodcow ktorzy uciekli z pola bitwy- wszedzie na swiecie swietuje sie ludzi wielkich a wy maluczcy tylko forsa i forsa.
To nasz obowiazek pamietac o nich. Zamojszczyzna to takie specialne miejsce w historii naszego narodu i w walce o niepodleglosc-tragiczne i zarazem bohaterskie .-powinniscie byc z tego dumni. My , wszyscy Polacy tez.


do rzeczy
pracy nie ma
maly biznes plajtuje na maxa
centrum wyglada jak wyglada
internaty, i
stolowki zamykaja
miasto marnieje..mentalnie i kulturowo..
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2012, o 13:00

miasto ma fundusz na imprezy roznego typu- dobrze ze przeznacza wlasnie na taka impreze a nie na jakiegos wyjca .
jest tez fundusz na rozwoj a co za tym idzie na miejsca pracy.
Mylisz sie skoro myslisz ze wszystko mozna przelac na jedno konto aby powstaly miejsca pracy.
Nasz region to rolnictwo i przyroda trzeba w to inwestowac , wykorzystac bliskosc granicy/do biedy ale zawsze cos ,bo skoro tam nie ma a u nas jest to beda przyjezdzac /

Jakis plan zapewne istnieje , dowiedzcie sie A jakas inicjatywa odobywatelska ??? samo czekanie i biadolenie to zadna szansa na lepsze zycie.tu trzeba dzialac .
i odczepcie sie od rekonstrukcj bo jest nasza lekcja historii i wielkiego bohaterstwa i najwyzszej ofiary zlozonej dla ojczyzny.



Honor et Patria niewielu rozumie dzis wymowe tych slow , wielu z tych co pozostali na zawsze na polach bitew Europy w czasie 2-wojny moze i nie wiedzieli co to znaczy ale wiedzieli jak trzeba sie zachowac gdy wrog w granicach.
uszanujmy to i pamietajmy o nich i o ich ofiarze zlozonej na oltarzu ojczyzny.
Stac was na jakies bohaterstwo dla waszej malej ojczyzny ??? to pokazcie to , chocby w ten sposob ze oddacie im hold.
Na górę

Postautor: fieidid » 16 wrz 2012, o 13:41

Wspaniala inscenizacja, prosze wiecej
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2012, o 13:48

a na bankiet po idą wszyscy czy wybrani?
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2012, o 15:59

Mylisz sie skoro myslisz ze wszystko mozna przelac na jedno konto aby powstaly miejsca pracy.



Zawsze sie nad tym zastanawiałem :roll: jak to mozliwe,ze to jest niemożliwe :panzielony:


Ja jak mam 1000zł to nie wydaję 200zł co miesiąc na wate cukrowa bo ja lubie i ze tak sobie kiedys postanowiłem.
Na górę

Postautor: kolooo » 16 wrz 2012, o 19:04

miasto musi zmienić koncepcję w kwestii inscenizacji bo z roku na rok coraz mniej ludzi przyjerzdza ja juz drugi rok nie bylem bo caly czas jest to samo burmistrz - przemowienie, msza, przemowienia i rekonstrukcja i za rok apiat to samo.
wladzom tez musi zalezec aby jak najwiecej ludzi ich "wyczyny oglądało" aby się wyborcom "sprzedawać".

Byłem kilak lat temu w Biskupinie i tam już dawno to zrozumieli ze pokazywanie z roku na rok tego samego powoduje znudzenie i utrate publicznosci oraz zatracenie produktu turystycznego ktory mieliśmy. i tak zamiast przedstawiania w Biskupinie życia i zwyczajów w czasie świetności grodu przedstawiają co roku życie i zwyczaje innych narodów np Japoni itd.

odnoszę wrażenie że władze miejskie robią tą rekonstrukcję dla siebie - najgorsze w tym wszystkim bedzie jak w przyszlym roku miasto wyda kupe kasy a przyjdzie sto osób bo mieszkańcom taka koncepcja już się przejadła.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”