Lakiernik samochodowy. Jakiego można poelcić lub odradzić ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Lakier » 19 lut 2013, o 22:39

Korzystał ktoś z usług lakierników z Tomaszowa i okolic ? Jaki efekt końcowy itp?
Na górę

Postautor: Raul » 23 lut 2013, o 21:50

Mnie interesowałby jeszcze solidny blacharz......może ktoś polecić jakiś warsztat?
Na górę

Postautor: przemekp » 1 mar 2013, o 23:39

Ja polecam lakiernika z miejscowości susiec, naprawdę solidny blacharz, dwa razy korzystałem z jego usług (raz ja, raz kolega), lakier był położony bez żadnych pyłków itp, jak to kładą w wiekszości stodół, szczeliny naprawde super ustawione. Sam byłem zdziwiony cena... Polecam w 100%, jeśli ktoś byłby zainteresowany to jego nr 607452524
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2013, o 09:12

przemekp pisze:Ja polecam lakiernika z miejscowości susiec, naprawdę solidny blacharz, dwa razy korzystałem z jego usług (raz ja, raz kolega), lakier był położony bez żadnych pyłków itp, jak to kładą w wiekszości stodół, szczeliny naprawde super ustawione. Sam byłem zdziwiony cena... Polecam w 100%, jeśli ktoś byłby zainteresowany to jego nr 607452524

w jakim samochodzie?
Na górę

Postautor: mt501 » 2 mar 2013, o 16:06

Dobry lakiernik i blacharz jest na wyjeździe z tomaszowa na susiec firma G&G w 2006r odmalowali mi malucha, wyglądał jak z fabryki. I nadal malują. Więc jak tak długo to robią to muszą być naprawde niezli. Mówią ze nikt nie jest idealny i kazdy malarz zostawia swój podpis. Na wiosnę zaprowadzenia tam auto do malowania
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2013, o 17:22

W Bełżcu u Zabandżały dobrze malują chłopaki. Ja jestesm zadowolony.
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2013, o 19:57

Jeżeli blacharka, to tylko Bogdan za MISTRALEM...nie widzę innego w regionie, który mógłby mu dorównać.
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2013, o 20:52

lakier był położony bez żadnych pyłków itp, jak to kładą w wiekszości stodół,

Bez żadnych powiadasz kolego..??
W takim razie co się z nimi stało..??
Może ten lakiernik faktycznie ma lepsze warunki od fabryki..??. Bo jakby się dobrze przypatrzeć, to na nowych autach jest wiele takich wtrąceń.

Są bardziej istotne szczegóły po których można rozpoznać dobrego lakiernika...niestety trzeba się na tym znać. Wypolerować na glace element, to każdy potrafi. :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2013, o 00:48

Dla mnie dobry jest P. Pietruch ze Słonecznej na Borkach.
Robił mi dwie grubsze roboty i kilka mniejszych.
Jestem pod wrażeniem, że takie żeczy da się zrobić aby nie było śladu.
Polecam gorąco.
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2013, o 15:39

dobry lakiernik nie potrzebuje autoreklamy
popytaj w komisach to może Ci powiedzą, które auta po kim najlepiej idą:)
Na górę

Postautor: qwerq » 17 paź 2013, o 18:45

szukam lakiernika w okolicy Lubyczy Król. na wczoraj
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2013, o 02:01

Gość pisze:W Bełżcu u Zabandżały dobrze malują chłopaki. Ja jestesm zadowolony.

Ale mi źle tam dobrali lakier. Polerka ok.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2013, o 05:03

Odradzam zakład na ulicy Lwowskiej za Intermarche - totalna fuszera tak jakby sprzętu nie mieli. Cena usługi z cosmosu. Sam bym zrobił w stodole 10 razy lepiej mając do dyspozycji tylko siekierę i stary pędzel. :evil: :(
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2015, o 12:27

witam. czy moglby ktos mi podac dokladne adresy kilku lakiernikow i blacharzy o ktorych jest tu mowa? chodzi mi o tego lakiernika z susca, bogdana za mistralem i pietrucha na borkach? od kilku miesiecy dopiero mieszkam kolo tomaszowa, wiec nie orientuje sie jeszcze gdzie co jest
z gory dzieki
Na górę

Postautor: lsdjvn » 17 wrz 2015, o 21:32

Gość pisze:dobry lakiernik nie potrzebuje autoreklamy
popytaj w komisach to może Ci powiedzą, które auta po kim najlepiej idą:)

Gość pisze:lakier był położony bez żadnych pyłków itp, jak to kładą w wiekszości stodół,

Bez żadnych powiadasz kolego..??
W takim razie co się z nimi stało..??
Może ten lakiernik faktycznie ma lepsze warunki od fabryki..??. Bo jakby się dobrze przypatrzeć, to na nowych autach jest wiele takich wtrąceń.

Są bardziej istotne szczegóły po których można rozpoznać dobrego lakiernika...niestety trzeba się na tym znać. Wypolerować na glace element, to każdy potrafi. :wink:



Dobrze gadają , trzeba im polać :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”