Lakiernik samochodowy. Jakiego można poelcić lub odradzić ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: henio » 17 wrz 2015, o 21:44

qwerq pisze:szukam lakiernika w okolicy Lubyczy Król. na wczoraj


Na wczoraj to nie spodziewaj się że będzie dobry i jeszcze super zrobi.
Prawda jest taka że u "dobrego" są kolejki więc na wczoraj się nie da a poza tym "szybko" nie idzie w parze z "dobrze" bo po pewnym czasie pojawią się rysy jakbyś grabiami po lakierze leciał albo bonus w postaci ognisk korozji.
Na górę

Postautor: Kitura » 21 wrz 2015, o 22:23

Gość pisze:
Gość pisze:W Bełżcu u Zabandżały dobrze malują chłopaki. Ja jestesm zadowolony.

Ale mi źle tam dobrali lakier. Polerka ok.


Malowany był cały samochód czy część? Przypominam, że jak część i samochód jest leciwy to ten sam lakier wygląda już odrobinę inaczej. Dlatego dobra opcja na samochodach to lakier kameleon - http://lakiery24.com/74-lakiery-flip-flop-i-kameleon potem jak nawet się gdzieś obijesz i pomalujesz na nowo to nie widać różnicy. Ojciec na seacie Ibiza ma coś takiego - oryginalny lakier. Ale delikatnie zmienia kolor w zależności od światła.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2015, o 11:00

Tylko nie u Zabandżały, malowali mi cały samochód, spierdolili totalnie, na brzegach zacieki, musiałem dawać do ponownej polerki. Wystarczy leciutko czymś uderzyć przez przypadek a już jest zadrapane aż do bazy. Boje się polerować bo zdaje mi się że lakieru bezbarwnego by po tej operacji już nie było. Drzwi kierowcy pod słońce są w innym kolorze niż całe nadwozie, nie wiem, może farba im się skończyła. Żal 4000 zł.
Na górę

Postautor: zola » 22 wrz 2015, o 18:50

Farby do malowania samochodu rzadko który lakiernik sam robi, zazwyczaj jeździ i kupuje w mieszalniach np u Koguta, w Rejonie i w innych takich sklepach. Więc nie miejcie pretensji do lakiernika że Panom w sklepie nie udało się dobrać koloru do danego auta. :P :?
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2015, o 12:31

Tyle że u mnie był malowany cały samochód a nie tylko jeden element więc nie mogę pojąć jakim cudem drzwi są w innym kolorze :?:
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2015, o 14:36

Gość pisze:W Bełżcu u Zabandżały dobrze malują chłopaki. Ja jestesm zadowolony.

dobrze malują ceny?
Na górę

Postautor: Diqas » 22 paź 2015, o 12:43

Gość pisze:
Gość pisze:W Bełżcu u Zabandżały dobrze malują chłopaki. Ja jestesm zadowolony.

dobrze malują ceny?


Jedni Ci powiedzą, że dobrze inni, że źle. Tak naprawdę po długości oczekiwania do konkrentego lakiernika możesz ocenić czy jest dobry w tym co robi czy niekoniecznie. Ktoś na poprzedniej stronie dobrze napisał, że jak jest to stary samochód to czasami warto samemu spróbować go pomalować oczywiście o ile jest gdzie.
Co do tego produkty - http://lakiery24.com/74-lakiery-flip-flop-i-kameleon - lakier kameleon rzeczywiście jest dość tani, ale... pamiętajcie, że położenie samemu kameleona na samochód nie jest taką prostą sprawą, a mam wrażenie, że wiele osób o tym po prostu zapomina.
Na górę

Postautor: kjhklhgv » 23 paź 2015, o 23:09

Gość pisze:Tyle że u mnie był malowany cały samochód a nie tylko jeden element więc nie mogę pojąć jakim cudem drzwi są w innym kolorze :?:


Może przy tym calaku na drzwiach coś im nie wyszło i poprawiali a im jaśniejszy kolor tym bardziej widać różnicę.
Na górę

Postautor: rafik9 » 24 lip 2016, o 16:02

Szczerze mówiąc, to znam tylko jednego lakiernika, który naprawdę świetnie potrafi pomalować elementy oraz całe auto. Zajmuje się również renowacją starych samochodów. Tutaj http://kris-cars.eu są na niego namiary. Profesjonalista w każdym calu. Potrafi zdziałać cuda.
Na górę

Postautor: kotyr » 24 lip 2016, o 20:05

.. a ile ten z Łodzi bierze za element. ?

Jutro mu podrzucę lemiesz od pługa. bo po miejscowych po wiosennej orce farba zlazła
Na górę

Postautor: klient » 1 wrz 2016, o 04:29

Pełen profesjonalizm jest w Tomaszowie przy Słonecznej 20. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Na górę

Postautor: martes2 » 6 sty 2017, o 20:07

Nie wiem czy wiecie, ale rysy na lakierze można z powodzeniem usunąć samodzielnie. Tutaj https://www.motochemia.pl/jaki-srodek-szybko-skutecznie-usuwac-rysy-lakieru-samochodow-n-120.html jest ciekawy artykuł na ten temat. Warto skorzystać z rad, które się tam znajdują i w ten sposób wiele zaoszczędzić.
Na górę

Postautor: Golen » 8 sty 2017, o 08:56

Najlepiej w bylym polmozbycie
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2017, o 12:34

Ja polecam lakiernika z miejscowości susiec, naprawdę solidny blacharz, dwa razy korzystałem z jego usług (raz ja, raz kolega), lakier był położony bez żadnych pyłków itp, jak to kładą w wiekszości stodół, szczeliny naprawde super ustawione. Sam byłem zdziwiony cena... Polecam w 100%, jeśli ktoś byłby zainteresowany to jego nr 607452524

prosze nie dzwonic na ten numer, to juz nie aktualne, obecnie mieszkam i pracuje za granica. Dziekuje Daniel
Na górę

Postautor: KaskaF » 29 sie 2018, o 10:47

Ja bardzo polecam Pana Cezarego z Suśca! Miałam mały wypadek na urlopie z dziećmi. Pan Cezary wyciągnął mi "wgniotki" na bagażniku i bardzo ładnie zalakierował. Ja jestem zachwycona, świetna robota! Mąż nawet nie zauważył różnicy! :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”