terror w TOP SECRET Iinnych

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: wykorzystywacze » 15 cze 2007, o 18:56

Wykorzystywani w tomaszowskich sklepach wpisujcie sie.............
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2007, o 12:15

wiem ze w tym "skate" czy jak on sie tam nazywa, na pilsudzkiego w tej piwnicy zatrudnia baba na czarno !! i placi po 500 zl
kpina z ludzi !!!!! w tych innych pseudo oryginalnych sklepach jest podobnie !!
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2007, o 12:48

a co powiecie o bazarze tam płacą 30 zeta na rękę dniówką,na czarno oczywiście.nie mówiąc juz o tym ze pani obok pelikana zatrudnia prawie wszystkie dziewczyny na czarno wożąc je po bazarach od lat nie można z tym zrobić porządku?
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2007, o 12:58

Myślę że można tylko trzeba więcej doniesień.
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2007, o 12:50

Zgłaszajcie inne sytuacje może da się coś z tym zrobić.
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2007, o 13:07

moze niech takie sytuacje opisza w tej naszej nowej gazetce :D
pizzerie maja podobnie tez pol ludzi na lewo i praca prawie za darmo
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2007, o 15:34

nie chodze do top secret ani do reportera bo przeraża mnie tam atmosfera,biedne dziewczyny stoją na bacznosć,a jak wchodzi klijent to atak,nie chodze tam kupować a co mówić o pracowaniu w takiej atmosferze
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2007, o 18:45

Słyszałem że dziewczyny pracujące w tych sklepach nie mogą nawet zjeść posiłku w ciągu pracy bo może to mieć zły wpływ na sprzedaż
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2007, o 12:39

Pewnie zgłaszajcie takie placówki handlowe.Trzeba takim oszustom
utrzeć nosa.To nie są kupcy tylko krwiopijcy.Zgłaszajcie takich biznesmenów
trzeba z nimi coś w końcu zrobić.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2007, o 15:32

Pseudobiznesmeni z bazaru co płacą swoim znajomym po 3 dychy dniówką a ci zapieprzają dzień w dzień na czarno.

----------------------------------------------------------------------------------------
Chcesz z ludzi kpić? Tu każdy chce żyć!
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2007, o 23:24

Anonymous pisze:nie chodze do top secret ani do reportera bo przeraża mnie tam atmosfera,biedne dziewczyny stoją na bacznosć,a jak wchodzi klijent to atak,nie chodze tam kupować a co mówić o pracowaniu w takiej atmosferze

Byłam raz na rozmowie kwalifikacyjnej u nich, Straszne. Jakby im nogi co najmniej od Gucci'iego powyrastały. A niby ludzie stąd.
Idzięki Bogu nie pracuję tam. Ale moja koleżanka pracowała. Klęska
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2007, o 00:15

Dziewczyny które naprawdę chcą pracować w takich markowych sklepach, na pewno muszą na dzień dobry loda szefowi zrobić
Na górę

Postautor: ww_pl » 24 lip 2007, o 16:35

skoro na prawde jest zle to nie nalezy narzekac tylko zlozyc skarge do jakiejs komisji pracy lub czegos tam i zajma sie tym, mysle ze nawet o odszkodowanie mozna sie starac jesli naciagnieto jakies przepisy, dzis to pracodawcy walcza o pracownika wiec trzeba znac swoja wartosc :)
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2007, o 16:39

ludzie mają pracę i boją się jej stracić nawet jeśli robią za grosze.
Na górę

Postautor: ww_pl » 24 lip 2007, o 19:05

jesli zrobionoby z tym porzadek na pewno nie zarabialiby kroci, taką sytuacje stwarzaja sami procownicy pozwalajac pracodawcy na takie traktowanie :|
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”