Mieszkanie

Postautor: Gosc99 » 26 kwie 2022, o 19:24

Pilnie poszukuję mieszkania do wynajęcia w Tomaszowie od maja dla 2 osób dorosłych+ dziecko.
Najlepiej w centrum miasta i na długi czas- minimum rok.
Kwota do 1500 z wliczonym czynszem🙂
Poproszę o numery telefonu🤗
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2022, o 08:21

Masz bujną fantazję co do ceny . Nikt nie wie ile zużyjesz prądu,wody i gazu więc 1500 zł to cena nie realna a gdzie są śmieci.Mieszkaj u rodziców będzie bardzo tanio.
Na górę

Postautor: Gosc99 » 27 kwie 2022, o 10:14

Masz bujną fantazję co do ceny . Nikt nie wie ile zużyjesz prądu,wody i gazu więc 1500 zł to cena nie realna a gdzie są śmieci.Mieszkaj u rodziców będzie bardzo tanio.
Czynsz,a opłaty dodatkowe(gaz, prąd,woda,smieci)to są dwie różne rzeczy. Więc wystarczy czytać ze zrozumieniem.
Jak Ci dobrze u rodziców to tam zostań i jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz 🤗
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2022, o 14:21

Mam mieszkanie do wynajęcia dla mnie tylko 1300 zł / opłaty takie jak prąd ,woda i śmieci / płaci wynajmujący . Proszę podać telefon zadzwonię
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2022, o 17:09

Wiesz gościu 99 ,ze piszesz swoje ogłoszenie jakbyś nie chodził do szkoły albo nie znasz rynku nieruchomości, co ma wchodzić do tych 1500 zł oprócz czynszu .,?
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2022, o 18:48

Czy mogę się podłączyć pod zapytanie, jestem zainteresowany wynajmem.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2022, o 20:08

Proszę podać nr tel zadzwonię.
Na górę

Postautor: Gosc99 » 28 kwie 2022, o 00:07

Wiesz gościu 99 ,ze piszesz swoje ogłoszenie jakbyś nie chodził do szkoły albo nie znasz rynku nieruchomości, co ma wchodzić do tych 1500 zł oprócz czynszu .,?
Ty anonimowy hejterze jak nie masz się do czego przyczepić to do roboty się weź, bo widzę że za dużo wolnego czasu masz 😂
Jakbym nie znała to bym raczej nie szukała mieszkanie. Wiem co, gdzie i komu płacić. Tyle w temacie.
Osoby które mają do zaoferowania mieszkanie proszę o wiadomość na e-mail: r.natalia9904@gmail.com, tylko POWAŻNE 🙂
Na górę


Wróć do „Do wynajęcia: pokoje/mieszkania/domy/lokale użytkowe”