skoda felicia

Postautor: julian » 2 cze 2019, o 14:15

Witam.
Może ktoś podpowie o przyczynie - skoda fela strzela w wydech, zaczyna rosnąć temperatura i traci moc. Zdarza się to ostatnio co raz częściej podczas jazdy.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2019, o 19:05

Witam.
Może ktoś podpowie o przyczynie - skoda fela strzela w wydech, zaczyna rosnąć temperatura i traci moc. Zdarza się to ostatnio co raz częściej podczas jazdy.
Może poszła uszczelka pod głowicą i należało by sprawdzić termostat oraz czy działa wiatrak .
Na górę

Postautor: julian » 3 cze 2019, o 20:55

Witam.
Może ktoś podpowie o przyczynie - skoda fela strzela w wydech, zaczyna rosnąć temperatura i traci moc. Zdarza się to ostatnio co raz częściej podczas jazdy.
Te awarie wykluczam, bo jak coś padnie to już efekt zauważalny. A tu dzisiaj jest ok. jutro też a w następnym dniu podczas jazdy strzeli, szarpie a po chwili znowu ok.
Na górę

Postautor: julian » 7 cze 2019, o 22:03

Witam.
Może ktoś podpowie o przyczynie - skoda fela strzela w wydech, zaczyna rosnąć temperatura i traci moc. Zdarza się to ostatnio co raz częściej podczas jazdy.
Te awarie wykluczam, bo jak coś padnie to już efekt zauważalny. A tu dzisiaj jest ok. jutro też a w następnym dniu podczas jazdy strzeli, szarpie a po chwili znowu ok.
świece wymienione, ciśnienie w cylindrach po 13 , cewki iskra bije na wszystkich wyjściach i dalej to samo, czyli raz ok. a drugim razem kiszka ale słychać po pracy silnika, że jak jest źle to nie pali na wszystkie gary ani na benzynie ani na gazie.
Na górę

Postautor: julian » 24 cze 2019, o 23:03

bez zmian, nie ma poprawy, może ktoś jest w stanie pożyczyć cewkę aby wyeliminować moją, nie chcę kupować nowej bo nie mam pewności ze to jej wina,fachowcy ręce rozkładają
Na górę


Wróć do „Szukam: motoryzacja”