Firma 4Eco Gren Energy fotowoltaika dotacje

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 gru 2022, o 18:14

Witam, czy miał ktoś styczność z tą firmą i z panem J Pawlikowski przedstawiciel oddział w Lublinie a moze współpracował z nimi i ma założone właśnie przez nich panele fotowoltaiczne.
https://www.facebook.com/4ECOGreenEnerg/services
Nie należę do bogatych ale na ratę 116 zł mnie stać bo i tak płacę ponad 200 za prac jedna rata. Pomagają załatwić wszystkie dokumenty z dofinansowaniem, załatwiają tez z PGE facet się przedstawił , posiada certyfikat z oryginalną pieczątką NIP , KRS no wszystko ładnie pięknie , nie namawiał na siłę. Bez wkładu własnego tyle , ze jak ktoś chce na ziemi żeby nie niszczyc dachu to musi zakupić stelaż tzn zapłacić za niego 800 zł. Jest to na takiej zasadzie, że przez 10 lat płatność raty miesięcznej 116 zł co miesiąc mnie wyniesie. Nie wiem co o tym myśleć ? jestem niedowiarek i ciężko mi uwierzyć w obiecanki cacanki itp. bo tyle teraz tych oszustów że człowiek się boi. Co o tym myślicie o takiej propozycji ?
Mówił , ze to program rządowy z Unii , ze nie może się zmienić nawet rata która zostanie ustalona np. jak teraz Inflacja a raty idą do góry to tutaj nie ma takiej opcji bo to jest z Unii. Gość mówił , ze jak chcę to mogę go sprawdzić i firmę przez internet lub dzwonić i pytać czy szukać opinii , ze nie wciska nic na siłę i nie opowiada bajek i decyzja należy do mnie.
No i mam dylemat , pomóżcie co byście zrobili na moim miejscu. Sprawdzili i zaufali czy .... bo teraz można i certyfikat podrobić , można wszystko podrobić itd wiecie.
Dzięki
Na górę

Postautor: Morfeusz » 3 gru 2022, o 19:27

Ja bym z tą reklamą dla frajerów udał się do hrebennego tam nadgotówkowi przekraczają codziennie granicę a że potrzebują Energi to może się dadzą przekonać!!Zawsze obserwuję sąsiada jak się poci gdy mu śnieg napruszy i niedaj Boże duży minus bo ma pompę ciepła za 45tyś i trzeba używać prądu,czyste eko,tylko dlaczego się poci🤣😅😆
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2022, o 20:15

ile ci założy paneli, jaką moc? Chyba masz dośc lat by wiedzieć że manna nie leci z nieba, to opowieści dla przygłupich wiernych a tych u nas nadmiar. Z drugiej strony gdy korzystna dla ciebie umowa, daj do prawnika do analizy i podpisz
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2022, o 20:36

Gość pisze:
> ile ci założy paneli, jaką moc? Chyba masz dośc lat by wiedzieć że manna
> nie leci z nieba, to opowieści dla przygłupich wiernych a tych u nas
> nadmiar. Z drugiej strony gdy korzystna dla ciebie umowa, daj do prawnika
> do analizy i podpisz

To ty, Moniu Apostazjo żono Węgra, mordo ty moja zapluta, znasz się na fotowoltaice? Ależ ty jesteś forumowy prdlniety. 😂🤣😂
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2022, o 21:41

jakiekolwiek o wiernym czubie jeremiahu słowo, to kozoj.eb natychmiast ripostuje, dyżurny
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2022, o 21:48

Gość pisze:
> jakiekolwiek o wiernym czubie jeremiahu słowo, to kozoj.eb natychmiast
> ripostuje, dyżurny

I znowu się schlałeś patałachu. Marsz do domu! Siusiu, paciorek i spać.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2022, o 15:49

Nie rozumiem tych głupich komentarzy nie na temat, czy nie ma tu mądrych i inteligentnych ludzi którzy są w stanie coś doradzić i podpowiedzieć, chyba nie z tego co widać.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2022, o 16:41

tu za kopalnię wiedzy(encyklopedię) robi czub jeremiah, ma wiarę nieograniczoną niczym, aż mu od niej wyrósł czub. Zwróć się do niego, na pewno podpowie korzystne rozwiązanie np. - trzeba zaorać ukrainę lub na wołyniu są polskie groby, może da się z tego wyciągnąc jakiekolwiek wnioski
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2022, o 17:01

Gość pisze:
> tu za kopalnię wiedzy(encyklopedię) robi czub jeremiah, ma wiarę
> nieograniczoną niczym, aż mu od niej wyrósł czub. Zwróć się do niego, na
> pewno podpowie korzystne rozwiązanie np. - trzeba zaorać ukrainę lub na
> wołyniu są polskie groby, może da się z tego wyciągnąc jakiekolwiek wnioski

O tobie przede wszystkim pisałem.
Na górę

Postautor: Javi » 5 gru 2022, o 23:29

Był ostatnio taki program o firmie która zakładała panele fotowoltaiczne na lubelszczyźnie. Okazało się, że facet jest również prezesem firmy, która organizowała słynne pokazy cudownych garnków i jeszcze kilku innych szemranych interesów. Wg mnie jeżeli już ktoś chce sobie instalować fotowoltaikę to lepiej drożej ale mieć pewność, że nic nie stracimy. Okazje są dla frajerów....
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”