Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 27 lis 2025, o 20:24

Szkoda tylko, że nikt nie widział problemu w tym, że mieliśmy najdroższe opłaty za śmieci. Powiat Biłgorajski, Gmina Obsza i okoliczne 5zł od osoby. A o ciągłych problemach z tomaszowską firmą zbierającą odpady nie wspomnę. O wywiezieniu śmieci na PSZOK nie było mowy. Sytuacja wyglądała tak, że zawsze trzeba było dopłacić. O problemach i aferach PGKiM nie wspomnę... Ja rozumiem, że ciężko każdego zadowolić ale tutaj widzę ktoś ewidentnie próbuje "siać ferment". Jestem rodzicem jednego ze żłobkowych dzieci... Nie widzę problemów związanych z tym, że moje dziecko tam uczęszcza. Dzieci chorują i jest to normalne, a "żłobek" a w zasadzie Dzienny Punkt Opieki 1-3 może przyjąć maksymalnie dziesięcioro dzieci. Pozostaje nam cieszyć się z tego, że powstało nowoczesne i tak dobrze wyposażone miejsce, gdzie rodzice mogą zostawić maluchy i iść do pracy. Do pewnych spraw, na prawdę należy podchodzić z rezerwą, tym bardziej wiedząc niewiele a wyobrażając sobie za dużo.
Fajnie fałszujesz i plamisz swój ,,honor ,,
Na górę

Postautor: Jklm » 27 lis 2025, o 21:33

Konstruktywna krytyka... Nic nie wiem ale się wypowiem.
Na górę

Postautor: Ghhgh » 10 gru 2025, o 11:00

Może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów dla Gminy Bełżec będzie od 1 stycznia w Lubaczowie?
Trzeba się Wójta zapytać.On wie ,ale nie powie i już.
Na górę

Postautor: gosciu » 10 gru 2025, o 11:35

5 dni temu wpostach Gmina Bełżec na FB. Jest planowane utworzenie punktu PSZOK na terenie gminy. Zobaczymy czy dojdzie do skutku
Na górę

Postautor: Matka » 15 gru 2025, o 17:28

Szkoda trochę tego sklepu
https://youtube.com/watch?v=J1AIrTHuSW4&si=ptRkd024KAgRrVbV
Na górę

Postautor: Lolek1 » 16 gru 2025, o 21:27

Pytam gdzie są pojemniki i worki od cygana?
Na górę

Postautor: Goosc » 15 sty 2026, o 22:24

Obecny wójt jest dobrym gospodarzem. Wyciąga wnioski i czerpie wiedzę
Na górę

Postautor: fios » 19 sty 2026, o 06:21

Poprzedni był lepszy. Niższe podatki i niższe ceny śmieci były. Ten nie robi inwestycji.
Na górę

Postautor: saas » 19 sty 2026, o 16:28

Obecny wójt jest dobrym gospodarzem. Wyciąga wnioski i czerpie wiedzę
To mówiłem ja Jażąbek.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2026, o 16:30

To mówiłem ja Jażąbek.
To ja pisałem - analfabeta
Na górę

Postautor: Rio » 19 sty 2026, o 17:51

Poprzedni był lepszy. Niższe podatki i niższe ceny śmieci były. Ten nie robi inwestycji.
http://lublin.rio.gov.pl/?p=document&action=show&id=12620&bar_id=2029
Na górę

Postautor: gosciu » 25 sty 2026, o 18:36

Niestety bardzo mało ludzi na Owsiaku w Gok. Ciasta zostały, losy na loterii też.
Czy Wójt pozbył się z Gok pani Janik?
I czy żona radnego pana Wolanina to już na etacie w Gok?
Na górę

Postautor: Matka » 26 sty 2026, o 13:40

Wszyscy narzekali, że Pan Adamek "wpychał" swoich na stołki. Pan Jarosz robi to samo. Odwdzięczania ciąg dalszy. Ale zamienić doświadczonego pracownika (mam na myśli Panią Janik) na Panią Wolanin, bez odpowiedniego wykształcenia. To dobrze nie będzie w Gok
Na górę

Postautor: Infakt » 26 sty 2026, o 15:54

Jak to było "lepiej". Zapraszam do lektury.

https://belzec.sesja.pl/portal/videos/7951d5a9-7d3a-42db-a851-44827a6aab55

Wykształcona matko IP schowaj.

Miłego dnia i wygodnego fotela %
Na górę

Postautor: asss1211 » 24 lut 2026, o 14:29

No i mamy lepiej.Odpady bio w workach aż strach pomyśleć co będzie się działo latem.Witaj średniowiecze.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”