Oprawa muzyczna ślubu kościelnego

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 23:16

Ja płaciłem 4 stówy. 200 organiście, 100 dziewczynie, która wraz z nim śpiewała i 100 za skrzypce.
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2018, o 11:05

Za dwa tygodnie mam ślub i trochę nie podoba nam się jak gra i spiewa nasza organistka? Czy znalazłby się ktoś kto ma wolny termin 30 czerwca? I fajne gra na ślubach?
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2018, o 20:22

Ja płaciłem 4 stówy. 200 organiście, 100 dziewczynie, która wraz z nim śpiewała i 100 za skrzypce.
Masz może namiary?
Na górę

Postautor: jenny » 15 lip 2018, o 20:58

czy ktoś miał śpiewany góralski hymn slubny dwa gołąbki?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2018, o 10:03

czy ktoś miał śpiewany góralski hymn slubny dwa gołąbki?
Góralski klimat u nas to jakby górali na wesele w Zakopanem wystroić w garnitury. Bez przesady, gdzie kraj tam jego obyczaj i tam ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny urok.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2018, o 10:30

Wesela to przeżytek :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2018, o 15:29

Wesela to przeżytek :panzielony:
Napisała STARA PANNA!
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2018, o 16:20

Heheheheheheheh zaraz stara :lol:
Przecież teraz śluby i wesela to niesamowite przedsięwzięcie logistyczne! O kasie nie wspomnę!!!
Ludzie przygotowywują sie parę lat,aby sie to dokonało.Kiedyś mieszkanie ze sobą bez ślubu było mało spotykane a teraz to norma.Jak zatem nazwać wypasiony bankiet po latach wspólnego mieszkania?
Teraz młodzi inaczej postrzegają świat i zwiażek.Wesele i śluby wymuszają rodzice.
Może lepiej wziąć cichy ślub i wyjechać na pół roku w podrózoślubną niż utopić majątek w organizację takiej imprezy dla innych.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 17:25

Heheheheheheheh zaraz stara :lol:
Przecież teraz śluby i wesela to niesamowite przedsięwzięcie logistyczne! O kasie nie wspomnę!!!
Ludzie przygotowywują sie parę lat,aby sie to dokonało.Kiedyś mieszkanie ze sobą bez ślubu było mało spotykane a teraz to norma.Jak zatem nazwać wypasiony bankiet po latach wspólnego mieszkania?
Teraz młodzi inaczej postrzegają świat i zwiażek.Wesele i śluby wymuszają rodzice.
Może lepiej wziąć cichy ślub i wyjechać na pół roku w podrózoślubną niż utopić majątek w organizację takiej imprezy dla innych.
To też mowa tu o ślubie... jak w tytule!
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2018, o 09:04

Potrzebuję organisty, który zagra w miarę "tradycyjnie", bo u nas proboszcz nie lubi "wygibasów" i jakichś dziwnych chórów... Ale też nie tak byle jak, bo to jednak ślub.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2018, o 10:52

A czy można organiście coś zasugerować?
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2019, o 17:25

Kogo polecacie?
Na górę

Postautor: pppp » 3 mar 2019, o 17:28

bartka z łaszczówki pięknie iśpiewai gra polecam
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2019, o 21:31

Zgadza się ale tak bardziej "klasycznie".
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2019, o 07:32

U mojego brata śpiewał i grał taki młody organista z jakąś panną... ale tak, że ciary były!
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”