bieganie

Sport w regionie.

Postautor: Maciejj » 6 kwie 2018, o 14:16

Podbijam pytanie:
Czy może ktoś polecić dobrą trase biegową (najlepiej 10-20km lub więcej) bezpieczną zdala od ruchliwych ulic. Może być w lesie lub jakaś ścieżka rowerowa. Jeśli ktoś biega większe dystanse z TL proszę o linka do mapy lub konkretny opis trasy.
Z góry dziekuję!
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2018, o 07:42

http://www.lozn.org.pl/dat/attach/1453_ ... 380760.jpg

polecam!! ja jako amatorka robię trzy razy w tygodniu 2x5km i to pozwala mi się spokojnie przygotowywać do półmaratonów.
Na górę

Postautor: Bieg02 » 10 cze 2018, o 02:34

Osobiście polecam naszą Siwą Dolinę, trasy biegowe. Niebieska - 5km z górkami, ale są też inne. Ja zazwyczaj robię kilka razy trasę 2km, jest w porządku, nie ma znacznych wzniesień i jest przyjemna. Pozdrawiam!
Na górę

Postautor: biegacz » 20 wrz 2018, o 08:57

polecam trasę na Susiec do Pasiek następnie przez Pasieki aż do drogi na Józefów, którą przecinamy i wbiegamy do lasu. Następnie przez las i rezerwat kierujemy się na Kolonię Rogóźno i do samego Rogóźna. Takie kółko zaczynając np ze stadionu i tam kończąc wychodzi w granicach 17-18 km. Trasa jest spokojna poza odcinkiem do Pasiek.
Na górę

Postautor: Andre » 24 gru 2018, o 21:28

Bieg wyczynowy w terenie nie na silowni daje więcej zadowolenia
Na górę

Postautor: tmsMarta » 15 paź 2019, o 11:54

Bieganie to świetna sprawa, dobrze jest się zaopatrzyć w porządnej jakości sprzęt, szczególnie buty. Jeśli natomiast biegasz sporadycznie, a czasami grasz np. w piłkę, kup buty które będziesz mógł wykorzystać w obu tych aktywnościach . Tak właśnie zrobił mój facet - kupił halówki na 11teamsports, ale poza grą w szkole na wynajętej hali - także biega w nich. I bardzo sobie chwali wysoką jakość i niską cenę :)
Na górę

Postautor: zenkar » 21 paź 2019, o 13:24

Polecam park im.Augusta Krzyżanowskiego przy Żwirkach i Wigurach. Duży fajny teren, pełen drzew. Można odetchnąć przy fontannie.
Na górę

Postautor: Lasic » 24 paź 2019, o 16:17

I gdzie wy tak wszyscy biegniecie kuźwa bez celu ludzie? Goni was ktoś?
Na górę

Postautor: Marta_ » 14 lis 2019, o 13:07

Witam, zapraszam na wspólne bieganie z Tomaszowską Grupą Biegową 15.11.2019 o godz. 19.15 spod sklepu Groszek na ulicy Ściegiennego. Dystans około 10 km.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2020, o 08:51

A czy podczas codziennego, intensywnego biegania, nie łapiecie żadnych kontuzji? Nie wiem, jakiś problemów z mięśniami, stawami itd?
Na górę

Postautor: dedykt » 16 sty 2020, o 14:13

A czy podczas codziennego, intensywnego biegania, nie łapiecie żadnych kontuzji? Nie wiem, jakiś problemów z mięśniami, stawami itd?
Gdy biegasz, to się dużo pocisz. Jak się pocisz, to musisz dostarczać większej ilości płynów. A z płynami należy również dostarczać preparatów witaminowo-mineralnych oraz preparatów do sporządzania napoju izotonicznego.
Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://swiatsupli.pl/pl/zestawy-promoc ... -kaps.html

Zapoznaj się jeszcze z jego składem, właściwościami itd.
Na górę

Postautor: janon » 20 sty 2020, o 15:51

Jak lecicie z reklamami to i ja..sprzedam konto na endomondo do chwalenia sie znajomym ile to sie przebiegło, codziennie nowa traska dobre tempo tylko na mapie wyglada to chaotycznie bo psu przyczepiam telefon :D
Na górę

Postautor: wasek_m » 4 lut 2020, o 12:37

A w którym parku jest najmniejszy ruch, żeby pobiegać?
Na górę

Postautor: sulej » 14 mar 2020, o 10:48

Gdzie lepiej wam się biega? Na powietrzu czy na siłówni na bieżni?
Na górę

Postautor: eklip » 16 mar 2020, o 10:42

Gdzie lepiej wam się biega? Na powietrzu czy na siłówni na bieżni?
Jedna i druga forma są całkiem okey i ma swoje wady i zalety.
Bieżnia domowa daje możliwość biegania w zasadzie niezależnie od zewnętrznych warunków. Poza tym można sobie podczas takiego treningu oglądać coś z telewizji czy uczyć się angielskiego. Kto co lubi.
Odzież - ma znaczenie. Powinna być wygodna, przewiewna, dobrze chłonąca wilgoć.
Proponuję sprawdzić jeszcze chociażby pod niniejszym linkiem: https://www.fightershop.com.pl/5882-kos ... -lojalnosc
Na górę


Wróć do „Sport”