Sokoły z PIS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 2 sie 2021, o 15:49

Za kolosalne zadłużenie Polski .Za inflację ,która spowodowała utratę wartości pieniądza ludzi pracujących i oszczędzających. Za to , ten nieudolny rząd PiS powinien być pociągnięty do odpowiedzialności .
Po Gierku zostały sługi i chociaż wybudowane drogi. Po nich zostaną tylko długi! Nasze prawnuki będą miały co spłacać!
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2021, o 15:55

To banda cwaniaków. Myślą, że ludzie to wiecznie będą głupi i naiwni. Pójdą w "zapomnienie" jak ich wzorce komunistyczne. A kościół za swoje poparcie skończy tak jak w zachodniej Europie. Zaufania już nie odzyskają. Pycha kroczy przed upadkiem.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2021, o 17:09

To banda cwaniaków. Myślą, że ludzie to wiecznie będą głupi i naiwni. Pójdą w "zapomnienie" jak ich wzorce komunistyczne. A kościół za swoje poparcie skończy tak jak w zachodniej Europie. Zaufania już nie odzyskają. Pycha kroczy przed upadkiem.

Jeszcze coś o defekacji forumowy i będzie git🤑
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2021, o 23:52

"Co dla obywateli? Bezprawne lockdowny, zamykanie firm, ochrony zdrowia i szkół, łamiące Konstytucję RP paszporty covidowe i segregacja sanitarna, szalejąca inflacja i największy wzrost cen od 20 lat oraz największa w historii podwyżka podatków dla przedsiębiorców (z 19% do 28%) i uderzenie w klasę średnią.
Co dla polityków? Ogromna podwyżka pensji uchwalona z całkowitym pominięciem parlamentu, za pomocą rozporządzenia prezydenta Dudy, które weszło w życie od wczoraj. Pamiętacie jak jeszcze rok temu prezes Kaczyński mówił, że "od teraz będzie znacznie, znacznie skromniej"? To spójrzcie jakie podwyżki wynagrodzeń otrzymają politycy w czasie kryzysu gospodarczego i przed kolejnym lockdownem zapowiadanym przez rząd (kwoty brutto):
❌ Premierowi podniesiono wynagrodzenie o 6000 zł (wzrost o 40 proc.)
❌ Wicepremierom (Kaczyński, Sasin, Gowin, Gliński) o blisko 5000 zł (wzrost o 40 proc.)
❌ Marszałkom Sejmu i Senatu (E.Witek, T.Grodzki) o 9000 zł (wzrost o 75 proc.)
❌ Wicemarszałkom Sejmu i Senatu o 7800 zł
❌ Ministrom o 5000 zł (wzrost o 50 proc.)
❌ Wiceministrom o 6000 zł (wzrost o 60 proc.)
❌ Parlamentarzystom o 6300 zł (wzrost blisko o 60 proc.)"
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2021, o 01:32

Ostatni raz w 2020 roku mój głos poszedł na PiS , bardzo mnie rozczarował rząd Morawieckiego w wielu dziedzinach , rozczarował mnie też Prezydent Duda..... aby do wyborów ☹☹☹☹⛔⛔⛔⛔
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2021, o 07:16

Ostatni raz w 2020 roku mój głos poszedł na PiS , bardzo mnie rozczarował rząd Morawieckiego w wielu dziedzinach , rozczarował mnie też Prezydent Duda..... aby do wyborów ☹☹☹☹⛔⛔⛔⛔
Nie ściemniaj, nigdy nie głosowałeś na PiS i twoja deklaracja jest bez znaczenia. PiS i tak wygra bez twego głosu i będzie zmieniać Polskę dbając o ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2021, o 08:27

Nie ściemniaj, nigdy nie głosowałeś na PiS i twoja deklaracja jest bez znaczenia. PiS i tak wygra bez twego głosu i będzie zmieniać Polskę dbając o ludzi.
Oczywiście dbając o ludzi, swoich ludzi. Dla nich podwyżki, a dla nas długi do spłacania na pokolenia.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2021, o 08:31

Polecą pisowcy, polecą. Już dosyć rozpasania tych tłustych kocurów.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2021, o 10:19

Nie ściemniaj, nigdy nie głosowałeś na PiS i twoja deklaracja jest bez znaczenia. PiS i tak wygra bez twego głosu i będzie zmieniać Polskę dbając o ludzi.
Od 18 roku życia głosuje na PiS. Nic nie ściemniam. Pożyjemy zobaczymy, czy wygra PiS. Są inne partie, im trzeba dac szansę. Jakoś w Rzeszowie wygrała opozycja.

Nie macie wstydu by tak drastycznie podnieść sobie wynagrodzenia.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2021, o 10:38

Od 18 roku życia głosuje na PiS. Nic nie ściemniam. Pożyjemy zobaczymy, czy wygra PiS. Są inne partie, im trzeba dac szansę. Jakoś w Rzeszowie wygrała opozycja.

Nie macie wstydu by tak drastycznie podnieść sobie wynagrodzenia.
Eh, forumowy. Zakładając, że ukończyłeś 18 lat już w 2001 r. (wtedy powstało PiS), mialłbyś ca 38 lat :). Ale przecież ty jesteś trochę starszy :).
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2021, o 15:19

Od 18 roku życia głosuje na PiS. Nic nie ściemniam. Pożyjemy zobaczymy, czy wygra PiS. Są inne partie, im trzeba dac szansę. Jakoś w Rzeszowie wygrała opozycja.

Nie macie wstydu by tak drastycznie podnieść sobie wynagrodzenia.
W Rzeszowie "opozycja" wygrywa od "wyzwolenia", Rzeszów ma najmniejszą średnią wieku, dobrą demografię jest miastem które ię rozwija. Problem z tym miastem jest taki że cała reszta podkarpacia nie dostała "fruktów" od komuny i nie głosuje na "demokratyczną opozycję". Jeżeli chcesz dla swojej córki męża Ewę to nie będę cię wyprowadzał z błędu. Taki jest tam klimat, awans społeczny zapewniała jedynie klasa rządząca, a sprzyjające warunki gospodarcze ściągnęły dużo inwestorów zagranicznych. Rzeszów ma Politechnikę na której kształci inżynierów lotnictwa, WSK, lotnisko i dlatego jest tam dolina lotnicza a nie w Lublinie. Ale jeszcze kilkanaście lat temu absolwenci wyjeżdżali do pracy na śląsk albo do Warszawy.
Wiec "opozycja" wygrałą ale jej elektorat topnieje, w tym roku było to już kilka procent przewagi, przy wcześniejszych 30 do 40%. To nie sukces to schyłek klasy rządzącej Rzeszowem. A "niedźwiedzią nominacją" byłego prezydenta panująca klasa urzędniczo biznesowa się nie przejeła tylko wybrała spośród siebie, szkoda że tak wolno społeczeństwo nabiera świadomości.
Co do innych partii to oczywiste jest że PIS się zgra jak się zgrała PO, wcześniej SLD, UW itd, ale jak zaczniemy robić na złość zapominając o własnych postulatach to skończymy jak afryka, a ostatni Libia, Irak, Egipt, Maroko. Ciekawy przykład to Cypr gdzie jeden kraj NATO prowadził wojnę z drugim krajem nato i do dzisiaj okupuje połowe wyspy uznawanej jedynie przez Turcję i na ktorej dziwnym trafem mocarstwa mają bazy wojskowe. Czyli dano przyzwolenie na zniszczenie połowy wyspy by postawić sobie bazy wojskowe. Na youtube jest film Famagusta i spustoszenia jakie tam uczyniono. Polityka to ostra gra interesów nie zabawa w uszczypliwości. Jak chcecie zamiast Polski Federację Europejską, mi to rybka, jak wolicie zamiast zdobyczy cywilizacji słowiańskiej, bezwzględność anglosasów (patrz demografia ameryka północna i ameryka południowa), to nie zapominajcie że historia się jeszcze nie skończyła, upadł Rzym, upadła Anglia (coś około połowę świata miała w swych dominiach, zresztą jeszcze jej trochę zostało), upadnie i USA i UE. Taka jest włąściwość mocarstw, po prostu upadają. Bez głęboko zakorzenionej tożsamości niczego się nie odbuduje, a tym bardziej nie stworzy. Chiny po 300 latach wracają na pozycję lidera światowej gospodarki, dlatego są winni COVID i czego jeszcze wkrótce się dowiemy, Czy mocarstwa odpuszczą czy dojdzie do próby "wyzwolenia" narodu chińskiego zobaczymy, oby nie.
Zapraszam do refleksji i przeglądu własnych interesów no i kto je najlepiej reprezentuje. Jak PO to jest zgoda na "tolerancję" czyli córka ma żonę, a już niedługo meczet. Skończy się jak we Francji i reszcie. Jak PIS to trzeba się przyzwyczaić do 500+ i 14+, ale ktoś za to zapłaci ale może lepiej za to niż za "zegarki".
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2021, o 15:41

W dużych miastach pis nie ma szans, bo tam ludzie trochę sami myślą i nie są zaślepieni przez Rydzyka i ta pseudo telewizję propagandową.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2021, o 16:35

Eh, forumowy. Zakładając, że ukończyłeś 18 lat już w 2001 r. (wtedy powstało PiS), mialłbyś ca 38 lat :). Ale przecież ty jesteś trochę starszy :).
Ooo, nie jestem żaden forumowy 😅🤣. I mam mniej lat niż piszesz. Ok,kojarzę kto to ten forumowy, ale nie mam z nim nic wspólnego oprócz posługiwania się językiem polskim.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2021, o 16:37

W dużych miastach pis nie ma szans, bo tam ludzie trochę sami myślą i nie są zaślepieni przez Rydzyka i ta pseudo telewizję propagandową.

To tak nie działa. Wiejska i małomiasteczkowa migracja "za chlebem" do wielkich miast, to wyborcy liberałów i lewicy.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2021, o 16:43

Ooo, nie jestem żaden forumowy 😅🤣. I mam mniej lat niż piszesz. Ok,kojarzę kto to ten forumowy, ale nie mam z nim nic wspólnego oprócz posługiwania się językiem polskim.

Forumowy nie posługuje się językiem polskim, tylko językiem, który sam nazwał - "slovakin bełkot" (np. :
fejt, geba, besztaja uje, kejter)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”