O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 27 sty 2022, o 18:53

Miłośniku TVNu nie chce cię zmartwić oni nie płacą podatku w Polsce.
Oezuuu człowieku maja działalność w Polsce musza płacić jakieś podatki to ze siedziba głównego udziałowcy poza krajem tego nie zmieni, typowe pisiorskie odwracanie ogona martwi cię prywatna spółka ale 2 miliardy na szczujnie Kurskiego już nie …
Na górę

Postautor: TenWujek » 28 sty 2022, o 03:19

Co tam się dzieje u jednego Lubyckiego przedsiębiorcy, ze średnio co 3 tygodnie pojawia się od niego ogłoszenie o prace w PUP?
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2022, o 04:05

gdzie jest wasz guru Leszczu Sarna?
Przyczyna tego burdelu jest Tw Wojtek.

Ten nic nie nie zrobi, bo bycie na fb to duzo czasu.

wrocimy do normalnosci


tu profesory mowia jak bylo

i
Na górę

Postautor: 2050 » 28 sty 2022, o 19:13

Co tu dużo gadać rzady parodia w szkole samowolka Leszczowi do pięt nie dorastają.... choć nie byłem jego zwolennikiem.
Na górę

Postautor: Lubxc99 » 29 sty 2022, o 06:25

Co tu dużo gadać rzady parodia w szkole samowolka Leszczowi do pięt nie dorastają.... choć nie byłem jego zwolennikiem.
Tak trzeba mieć "talent" żeby doprowadzić gminę do takiej katastrofy finansowej jak w 2018 roku. 2 miejsce w województwie lubelskim i 37 w Polsce pod względem zadłużenia. Ponad 19 milionów zadłużenia. No po prostu bohater.
https://www.lublin112.pl/sprawdz-dlugu-przeliczeniu-jednego-mieszkanca-twoja-gmina/
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2022, o 07:19

Artykuł z 2018 roku????
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2022, o 07:21

Tak trzeba mieć "talent" żeby doprowadzić gminę do takiej katastrofy finansowej jak w 2018 roku. 2 miejsce w województwie lubelskim i 37 w Polsce pod względem zadłużenia. Ponad 19 milionów zadłużenia. No po prostu bohater.
https://www.lublin112.pl/sprawdz-dlugu-przeliczeniu-jednego-mieszkanca-twoja-gmina/
Ale o kim mówisz ? O pijaku od saren, czy barmanie od nalewek?
Na górę

Postautor: Piekarz » 31 sty 2022, o 23:49

Ktoś wie co to za afera z nazwą naszego kościoła?
Na górę

Postautor: dar » 1 lut 2022, o 10:24

Ktoś wie co to za afera z nazwą naszego kościoła?
Być ,albo nie być Aniołom Stróżom w naszej parafii????????? Oto jest pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Stanley » 1 lut 2022, o 13:39

Ktoś wie co to za afera z nazwą naszego kościoła?
Napiszcie! Kto przy tym manipuluje?
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2022, o 17:45

Może, niech ten co sieje wiatr, dotrze do dokumentów dotyczących erygowania parafi w Lubyczy Królewskiej.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2022, o 18:28

Może, niech ten co sieje wiatr, dotrze do dokumentów dotyczących erygowania parafi w Lubyczy Królewskiej.
Może niech ten/ta, co pisze ten tekst na początku nauczy się podstaw interpunkcji i ortografii.
Na górę

Postautor: Dewajtis » 1 lut 2022, o 19:18

Może niech ten/ta, co pisze ten tekst na początku nauczy się podstaw interpunkcji i ortografii.
Brawooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!
Na górę

Postautor: Dewajtis » 1 lut 2022, o 21:03

Może, niech ten co sieje wiatr, dotrze do dokumentów dotyczących erygowania parafi w Lubyczy Królewskiej.
Dla mnie,człowieka bez tytułów naukowych termin ,,erygować" to oznacza budować coś,powoływać do życia np.klasztor,parafię. Jeśli chodzi o koniec lat 70-tych to nie przypominam sobie,że była jakaś budowa kościoła. Natomiast dobrze pamiętam o pracach nad r o z b u d o w ą świątyni wzniesionej jeszcze w1903r, Odnośnie co do dokumentów dot.powołania parafii to wskaż mi miejsce gdzie się znajdują.Chętnie się z nimi zapoznam. Zobaczyć legat z końca lat czterdziestych mówiący o erygowaniu będzie dla mojej skromnej osoby wielkim przeżyciem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
Na górę

Postautor: Pgrus » 1 lut 2022, o 22:54

Inflacja dobija do 10%, możliwość wojny Ukrainie, a wy się spieracie o nazwę Parafii.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”