O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Pytajnik » 15 lip 2022, o 23:55

Kawaler maltański???
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2022, o 06:11

Kawaler maltański???
No lepsze to niż wójt po wyroku😃
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2022, o 08:02

No lepsze to niż wójt po wyroku😃


PO to szkodniki i hochsztaplerzy.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2022, o 08:40

PO to szkodniki i hochsztaplerzy.
A PiS to ich naśladowcy.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2022, o 11:55

Czy PiS czy PO to jedna banda teroryzująca nas od 30 lat. A że mamy takiego gospodarza jakim jest Marek to dobrze. A że należy do PiSu ma swoje plusy dla nas.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2022, o 22:27

Czy PiS czy PO to jedna banda teroryzująca nas od 30 lat. A że mamy takiego gospodarza jakim jest Marek to dobrze. A że należy do PiSu ma swoje plusy dla nas.
łubu dubu łubu dubu
Na górę

Postautor: Qwerty15 » 17 lip 2022, o 00:08

Ale świństwo. Już zaczynacie kampanię wyborczą?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2022, o 07:48

Ale świństwo. Już zaczynacie kampanię wyborczą?
Kur..a że wam wszystko kojarzy się z polityką.
Gmina zacofana o kilka pokoleń, zadupie że aż wstyd. Chłop robi co może i dalej zle. Ja wiem że oderwano was od koryta lub jak nie których od baru ale pogódzcie się już z tym. Wasze czasy już mineły dajcie się nachapać innym.
Marek nie daj się!! I w dupie mam wasze wybory czy kampanie.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2022, o 12:30

Kur..a że wam wszystko kojarzy się z polityką.
Gmina zacofana o kilka pokoleń, zadupie że aż wstyd. Chłop robi co może i dalej zle. Ja wiem że oderwano was od koryta lub jak nie których od baru ale pogódzcie się już z tym. Wasze czasy już mineły dajcie się nachapać innym.
Marek nie daj się!! I w dupie mam wasze wybory czy kampanie.
Skąd Ty się urwałeś przecież gminą rządzą dokładnie ci sami co wcześniej ... ciągle o tym korycie ... nikt nie został oderwany nic się nie zmieniło może o to te pretensję ..gmina podobno zadłużona nie ma pieniędzy a zatrudnia się kolejnych kiedy przerost zatrudnienia jest aż nadto widoczny ...
Na górę

Postautor: Kasia MM » 17 lip 2022, o 15:36

Nie ściemiaj. Bardzo dużo się zmieniło. Kilku bardzo nieprzyjemnych gości zwolnił burmistrz z pracy. I bardzo dobrze zrobił.
Na górę

Postautor: lui » 17 lip 2022, o 18:37

Od kiedy to się gminę promuje zdjęciami z alkoholem na stole? Czy ktoś w tym centrum mysli co wrzuca na fb? To ma byc promocja?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2022, o 18:59

Od kiedy to się gminę promuje zdjęciami z alkoholem na stole? Czy ktoś w tym centrum mysli co wrzuca na fb? To ma byc promocja?
Lepsza była promocja pod stołem, 😁
Na górę

Postautor: Typek » 17 lip 2022, o 22:30

A co z tak hucznie zapowiadaną hydrofornia. Została sama tabliczka od Sasina?
Na górę

Postautor: Kat 99 » 17 lip 2022, o 22:36

Oj sam byś pewnie pochleptał a tu sucho w gardle.😜
Na górę

Postautor: Shrek » 18 lip 2022, o 06:14

Nie ściemiaj. Bardzo dużo się zmieniło. Kilku bardzo nieprzyjemnych gości zwolnił burmistrz z pracy. I bardzo dobrze zrobił.
Zwolnił??? Gdyby był w porządku to nie trzymałby emerytów w gminie tylko młodym dał pracę. Już się zebrała niezła garstka tych co powinni siedzieć i odpoczywać a nie blokować etaty. Jak Wam nie wstyd w tej kwestii Burmistrzu? Jak nie wstyd tym emerytom. Może burmistrz wypowie się na sesji w tej sprawie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”